Villa Yazlık Temizliği İzmir villa temizleme

 Firmamız Ege bölgesi dahilindeki tüm yazlık alanlarda temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik şirketimizin merkezi Karşıyaka Bostanlı’dadır. Temizliği yapılacak olan yer bilgisi verildiği taktirde kendi araçlarımız ve kullanılacak tüm temizlik ekipmanları ile birlikte belirtilen gün ve saatte gelmekteyiz. Villa ve yazlık temizliklerini 300m2 ye kadar aynı gün içerisinde bitirmekte daha büyük alanlar ise bir kaç gün içerisinde temizlenip teslim edilmektedir.

Villa ve yazlıklar kullanılır vaziyette olabildiği gibi genelde kısmen kullanılan tadilat görmüş veya inşaatı yeni bitmiş vaziyette olabilmektedir. Hangi durumda olursa olsun şartlara göre temizlik hizmeti verilmektedir. Temizlik hizmeti iş ayrımı yapılmaksızın detaylı olarak yapılır.  Villa yazlık temizlikleri için en önemli detay aynı gün bitirilmesidir. Kimse her gün temizlik işi ile uğraşmak istemez.

Randevu için ihtiyacınızdan bir iki gün öncesinde, firmamızı arayarak istediğiniz güne randevu alabilirsiniz. Randevu için aradığınızda temizliği yapılacak yer ve isteklerinizi detaylıca belirtirseniz sizlere en iyi hizmeti sunmak için hiç bir detayı atlamamış oluruz. Yeterli sayıda temizlik elemanı göndererek işinisi en iyi biçimde yaparız. Villa ve yazlık temizliği için Ege Temizlik yeterlidir.

Villa Yazlık Temizliği İzmir