Ev Temizliği

İzmir’deki eviniz için, ev temizlik şirketi ile iletişime geçerek, çalışma şartlarının zor ve yoğun olması kendimize ayırmış olduğumuz zamanı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden evlerimizin temizlik işleri aksamaktadır. Firmamız burada devreye girmekte ve sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Devamını Oku

İş yeri Temizlikleri

İzmir ofis temizliği, İşyeri temizlikleri İzmir
İşyeri Temizliği

Ege Temizlik firması Olarak Her büyüklükteki ve her iş koluna ait temizlik hizmeti vermekteyiz. İzmir in her semtinde faaliyet gösteren firmamız işyeri kurallarına riayet ederek işini özenle yapmaktadır.

devamını oku

Yazlık Temizlikleri

Çeşme temizlik Şirketleri
Yazlık Temizliği

Şirketimiz İzmir in Tüm İlçelerinde Temizlik hizmeti vermektedir. İstediğiniz gün ve saatte kullanılması gereken tüm ekipman ve yeterli sayıda personel ile adresinizde hazır bulunmakta Gerekli özen gösterilerek temizlik işiniz tamamlanmaktadır.

Devamını oku

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik
inşaat sonrası temizlik izmir

Firmamız inşaat sonrası temizlik işlerinizi detaylı bir şekilde yaparak direkt kullanımınıza hazır şekilde teslim etmektedir. İzmir in her semtinde faaliyet gösteren firmamız dairenin tüm alanlarında temizlik yapıp iş ayrımı gözetmez

devamını oku

 

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Koltuk Temizleme
Koltuk Yıkama

İzmir in Her semtinde Koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuğun kumaş türüne göre farklı deterjanlar kullanılarak yapılan temizlik hizmeti yerinde yapılmaktadır.

Devamını oku

 

Su Deposu Temizliği

Su deposu Temizliği İzmir
Su deposu temizleme hizmeti ve su tankı temizliği hizmeti.

Su depoları Temizlik ve dezenfektan hizmetini İzmirin Tüm İlçeleri ve semtlerinde sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak yapmaktayız.

Devamını oku

 

Zemin Temizlikleri

 

Epoksi,Mermer, marley, seramik, granit, parke
Zemin Temizlikleri

Mermer, Granit, Epoksi, Ahşap, Marley, Seramik Gibi Yüzeylerde Zeminin türüne göre uygun malzeme ve ekipmanlarla temizlik hizmeti vermekteyiz

Devamını oku

Periyodik Temizlik Hizmeti

Periyodik Temizlik Hizmeti
Periyodik Temizlik

Firmamız Gerek kurumsal alanlara gerekse bireysel ihtiyaçlar dahilinde belirli bir takvim doğrultusunda periyodik temizlik hizmeti vermektedir.