Neden Ege Temizleme
Neden Ege Temizleme

Neden Ege Temizleme:

• İnternet şikayet sitelerinde hakkında şikayet olmayan tek temizlik şirketiyiz,

• Kendimizi sizin yerinize koyarak sizleri anlamayı ve amaçladığınız temizliğe tam olarak ulaşmanızı sağlamayı hedefleriz,

• Güler yüz ve hoşgörüyle hizmet veririz,

• Personelimiz deki güvenilirlik ve iş deneyimi bizim için çok önemlidir,

• Kullanmış olduğumuz ekipmanlar ve malzemelerin tamamı zarara neden olmayacak ürünlerden seçilmektedir,

• Fiyat politikamız piyasa koşulları göz önüne alınarak en uygun biçimde sizlere sunulur,

• En iyi reklamın memnun edilmiş müşteri olduğunu biliriz,

• 1997 yılından beri vermiş olduğumuz temizlik hizmetini daha yıllarca sürdürmek istemekteyiz,

Neden Taklit Ediliyoruz:

İzmir’deki temizlik şirketleri arasında taklit edilen tek firma EGE TEMİZLİK dir. (rakiplerimiz firmamızın ismini,  Egece Temizlik, Egeli Temizlik gibi fazlaca taklit ederek müşteri kapmaya çalışmaktadırlar. Ayrıca kullandığımız temizlik ürünleri, temizlik ekipmanları ve hatta sizlere hitap şeklimiz, hizmetlerimizi anlatma yöntemlerimiz bile taklit edilmektedir.

Firmamızın isim Benzerliklerinde sonra bununla yetinmeyip Direk ismimizi kullanmaya Başladılar. Ege Temizlik İzmir Olarak Web sayfası ismi alan ve asıl işi halı yıkamacılık olup onu da beceremeyen bu mafyavari kesimler her zaman olmaktadır. Yirmi seneyi aşmış Temizlik hizmeti sektöründe Her şeyimizi Taklit eden buna benzer firmalar kalitemizi asla taklit edemedikleri için bir müddet sonra yok olup gitmektedirler.

Bizler Yolumuza Memnun edilmiş müşterilerimizin referansları ile gayet sağlam bir şekilde devam etmekteyiz. Bunca yıldır müşterilerimizin önerilerini, yorumlarını, istek ve şikayetlerini hep dikkate alarak kendimizi geliştirdik. Asla müşteri ile kavga etmedik. Ağız dalaşı na girmedik. Elemanlarımızın olsun,  Yönetim kadromuzun olsun eksiklerini hatalarını gidere gidere şu anki seviyeye geldik. Çalışanlarımızın sosyal haklarını tam olarak vererek yanımızda tutmayı başardık. Yeterli tecrübeye ulaşan personel her zaman yüz akımız olmuştur. EGE TEMİZLİK olarak verdiğimiz hizmetin kalitesi  ve uygun fiyat seçenekleri ile her zaman tercih sebebi olmaya devam edeceğiz. Tavsiye edilen önerilen beğenilen bir firma olmak bizleri olduk ça memnun etmektedir.

 

Rakiplerimizin bu şekilde davranışları bizleri tercih sebebi yapmaktadır.Çünkü iyi olan şey taklit edilir. Lütfen taklitlerimizden sakınınız…

Bir cevap yazın