RABİA YILMAZ 

Temizlik ekibinize çok teşekkür ederim hepsi çok hanım insanlar özellikle Hafize hanıma teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim hep sizinle çalışıcağız bundan sonra

MUSTAFA ÖZYÜREK

Arkadaşlarınızın göstermiş olduğu içten çalışma nedeniyle size ve çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür ederim .

EGEMAK ISI VE YALITIM

Yaklaşık 2 seneden beri birlikte çalışmaktayız bu zaman zarfında firmanızdan ve arkadaşlarınızdan çok memnunuz. istemiş olduğumuz düzenlemelere anında karşılık veren isteklerimizi anında yapan çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz .Daha uzun yıllar çalışabilmek dileği ile

MENEKŞE GÜRBÜZ

Taşınmamız esnasında bizi üzmeyen tek firma siz oldunuz çok teşekkür ederiz

NEŞE SOYSAL
Şirketinizin tüm çalışanlarına teşekkür etmek istedim göstermiş oldukları itinalı çalışma ve profesyonellik için. İşlerinizde başarılar diliyorum iyi çalışmalar.

SUNA AKDOĞAN
Yıllardır evimi temizletirim ilk defa doğru dürüst iş yapan bir firma ile karşılaştım. İlk defa yapılan işe müdahele etme gereği hissetmedim. Polat bey başta olmak üzere tüm personelinize teşekkür ederim.

MÜKERRER AYDOĞDU
Sizden önce evime çağırmış olduğum temizlik şirketi !!!!! iki üç roman bayanı göndermiş evime ellerinde iki kova birkaç deterjan benzeri madde; valla benim pis evim onların malzemelerinden daha temizdi . Hemen geri gönderdim . Siz elemanlarınızın kıymetini bilin bence hem eli yüzü düzgün insanlar hemde ne yaptıklarını biliyorlar. Sizleri tanıdığım için çok memnunum tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye edeceğim.

MELTEM YILMAZLAR
Öncelikle tekrar firmalara olan güvenimi kazandırdığınız için teşekkür ederim. Hem işyerimin temizliği hemde evimin temizliği esnasında arkadaşlarınızın samimi gayreti çok hoşuma gitti tüm ekibinizi kutluyorum.

MELDA – RAMAZAN AKKOYUNLU
Şimdiye kadar çalışmış olduğumuz firmaların hiç birinden memnun olmamıştık ta ki sizinle tanışana kadar. Tüm çalışanlarınıza ve idari birime teşekkür ederiz.

NİSA YILDIRIM
Ben erkek arkadaşımın evini temizletmiştim arkadaşım o kadar beğendi ki şirket çağırdığımı söyleyemedim .Her şeyi benim yaptığımı sanıyor. sayenizde belki evlenme teklifi alırım 🙂 çok teşekkürler.

BİRCAN ÖNCÜAKIN
Aslında hiç adetim değildir böyle şeyler yazmak.ama kötü yapılan şeyleri eleştiriyorsak iyi yapılan şeyleri de ödüllendirmemiz gerekir diye düşündüm ve ekibinizi onore etmek için bu mail i yollamaya karar verdim. Evimin temizliği esnasında çalışan tüm ekibe onları bir araya getirip hazırlayan firma yetkililerine yürekten teşekkür ederim.

ASLI KARADENİZ YILMAZ
Çok teşekkür ederim beni büyük bir yükten kurtardınız.

Görüş ve düşüncelerinizi varsa önerilerinizi bildirmek için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Telefon açarak teşekür eden ve bizleri işimizi daha iyi yapmamız için çesaretlendiren tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.

Bir cevap yazın