RABİA YILMAZ  Temizlik ekibinize çok teşekkür ederim hepsi çok hanım insanlar özellikle Hafize hanıma teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim hep sizinle çalışıcağız

FATMA DEMİRBAŞ : İzmir e taşındığımdan beri baya firma değiştirdim sizlerle tanıştığıma çok sevindim her şey için çok teşekkürler iyi çalışmalar.

ZEYNEP YILMAZ: Daha önceleri günlük yardımcı bayan kullanarak temizlik işlerimi hallediyordum arkadaşımın tavsiyesi ile sizlerle tanıştım ben hiç böyle detaylı temizlik ile karşılaşmamıştım arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim.

BİRCAN SEVİNÇ: Çalışma ortamımıza getirdiğiniz bahar kokusu hiç bir şeye değişilmez tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederiz iyi çalışmalar dileriz (ilkadım mimarlık)

PETEK MUTLU: Artık temizlik şirketlerine hiç güvenimin kalmadığı bir zamanda sizin gibi işini düzgün yapan insanlarla karşılaşmak beni ayrıca mutlu etti. Bu performansınızı koruduğunuz sürece hep sizinle çalışacağım herkese tavsiye edeceğim.

EMİNE YILGIN: Evime gelen bayanlar işini çok iyi yaptılar. özellikle ikisi muhteşemdi birisi daha vasattı ama yine de çalıştığım en iyi firmasınız teşekkürler.

MELEK DİLOVA: Öncelikle çalışan arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim. Yapılan kötü işte şikayet ediyorsak iyi işte de insanlara teşekkür etmenin gerekli olduğunu düşünerek bu mesajı yazıyorum .Tüm ekibinize çok teşekkürler iyi çalışmalar.

CEYLAN YILMAZEFE: Bunca yıldır aradığım temizlik şirketine sonunda kavuştum herkese tavsiye tüm çalışma arkadaşlarınızı yürekten kutluyorum.

MÜJDAT / CANSU ÖZBEK : Yorumları okuyarak sizden hizmet aldım ama kesinlikle emin değildim gerçekten bahsedildiği kadar varmış ön yargılı yaklaşımımdan dolayı pişmanım ama iyi ki sizi tercih etmişim elemanlarınız gerçekten özveri ile çalışıyorlar. Resmen ağzımın içine bakıyorlardı bir şey söylersem yapsınlar diye ama hiç bir şey söylememe gerek kalmadan her şeyi detaylıca yaptılar kendilerine çok teşekkür ediyorum

MÜBERRA YILMAZ: Arkadaşlarınızın evimi temizlerken gösterdikleri özen için çok teşekkür ederim ben yanlarında olmadığım halde çok güzel temizlik yapmışlar buna ancak saygı duyulur.

LEYLA CAN: Seferihisar da ki evimiz in temizliği için Çağırdığımız Ege temizlik şirketi gerçekten çok güzel bir iş çıkardı. Polat bey e ve tüm çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Ayrıca Balçova’daki evimiz içinde kesinlikle kendileriyle çalışacağız.

MİNE AYYILDIZ: Aslında yorumları okuduktan sonra benim de kafamda soru işaretleri oluşmuştu ama kesinlikle tüm övgüleri hakkediyorlar. Bu kadar dürüst verdikleri her sözde duran bir şirketle çalışmamıştım hepsine teşekkür ediyorum.

FİLİZ AYDOĞMUŞ: Öncelikle Tüm personele teşekkür ederim gayet iyi çalıştılar.Bence tek eksikleri forma ile gelinse daha profesyonel bir görüntü sergilenirdi diye düşünüyorum. ama gösterdikleri performans takdir e şayan

FERAY CANSIZ: Gerçekten çok memnun kaldım hepsine çok teşekkür ederim lütfen arkadaşlarınıza iletin hepsi çok hanımlar. teşekkürler

SERAP ODABAŞI : Şirketinizin tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim elemanlarınız gerçekten evimde her türlü temizliği itinayla yaptılar sizin hakkınızda arkadaşlarım iyi şeyler söylemişlerdi ama bu kadarını emin olun beklemiyordum . hepsine teşekkür ederim.

SİNAN BALCI : Öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Evimizin temizliği için göndermiş olduğunuz arkadaşlarınızdan çok memnun kaldık. Eşim ve ben tüm arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz. Tekrar görüşmek dileğiyle. İyi günler dilerim.