İzmir temizlik, temizlik firmaları izmir,İzmir temizlik şirketi, ev temizliği İzmir

Ev Temizliği :
Ev temizlik hizmeti izmirEv temizlikleri İki ana başlık altında toplanır. Boş ev temizliği, Dolu kullanılır vaziyetteki evlerin temizliği, Boş evler ise inşaat sonrası temizlik veya kullanım sonrası (kiracı çıkmış)boşalmış ev temizliği şeklindedir. Kullanılır durumdaki evlerin temizlik şekli ise halı ,koltuk,yatak yıkama dahil bir temizlik şeklidir. veya yıkama işlemi olmaksızın yapılan genel temizlik hizmetidir.

ev temizlik hizmetinin detaylı anlatımı için tıklayınız

İş Yeri – Ofis Temizlikleri :
İşyeri temizlik hizmeti izmirİş yerlerine verilen temizlik hizmeti tek seferlik ,ihtiyaç halinde ve periyodik olarak sunulmaktadır . Bu hizmet boş ofis,kullanılır durumdaki ofis,üretim yapan iş yerlerine idari kısım ve üretim alanları temizlikleri dış cephe cam ve kompozit temizlikleri şeklinde sınıflandırılmaktadır.İşyerlerine sunmuş olduğumuz temizlik hizmeti işyerinin çalışma saatleri ve iş prensiplerine uygun olarak yapılmaktadır.

iş yeri temizlik hizmetinin detaylı anlatımı için tıklayınız.

Yazlık – Villa temizlikleri:
İzmir villa yazlık temizleme hizmetiŞirketimiz İzmir merkezli Bir temizlik firmasıdır. Ege bölgesi dahilindeki tüm yazlık alanlara temizlik hizmeti vermektedir. Yazlık evler genelde belli dönem kullanıldıkları için yaz başları ve sonrası yazlık temizliğine ihtiyaç duyulmaktadır.eviniz ister belli dönem kapalı olsun isterse inşaatı yeni bitmiş veya tadilat yapılmış olsun arzulamış olduğunuz temizlik hizmetine bizimle ulaşabilirsiniz. yazlık temizliği için biz yeteriz

Çeşme,Urla,Seferihisar,Aliağa,Bayındır,Bergama,Foça,Dikili,Çandarlı,Güzelbahçe Karaburun,Mordoğan,Ödemiş,Selçuk ,Tire,Torbalı bölgelerindeki temizlik hizmetimiz için detaylı bilgi edinebilirsiniz

Detaylar için okumaya devam edin…….

Su Deposu Temizliği :

Su deposu temizleme hizmeti ve su tankı temizliği hizmeti.Firmamız su depolarının temizliklerinde sizlere güvenebileceğiniz bir temizlik anlayışı sunmaktadır. Su depoları Betonarme ,poliüretan,galvaniz ve saç gibi değişik materyallerden yapılmış olabilmektedir.Bu farklılık beraberinde değişik temizleme yöntemlerinin kullanılmasını ve büyük bir tecrübeyi gerektirmektedir. Bu depolar sağlığınızı yakından ilgilendirmektedir ve her altı ayda bir temizlenmesi resmi kurumlar için yasal bir zorunluluktur. Kapalı alanda bulunan su bakteri üretme bakımından elverişli bir ortam bulmuş olmaktadır. Firmamız su deposu temizliğini İzmir’de uzun yıllardır yapmaktadır.

farklı su depolarının temizleme yöntemleri için detaylı anlatım ve geniş bilgi için lütfen tıklayınız

Baca Temizlikleri :
Baca temizliği yapan firmalar.Baca temizlikleri mal ve can güvenliğini çok yakından ilgilendiren bir konu olduğu için kesinlikle uzman kişilere yaptırılmalı ve temizleme sonrası itfaiye müdürlüğü tarafından geçerli olan temizlendi belgesi alınılmalıdır. Firmamız tarafından yapılan tüm baca temizliklerinde bu belge verilmekte olup bacada eğer varsa her türlü tadilat gereksinimi yetkili kişiye bildirilmektedir. Can ve mal güvenliğini çok yakından ilgilendiren konularda lütfen duyarlı olalım baca temizlikleri kapıcıya tanıdık kişiye garibana yaptırılacak sıradan şeyler değildir.

Baca temizliği detayları için lütfen tıklayınız

Koltuk Yıkama :
Koltuk temizlik, koltuk yıkama, oturma grubu, temizliğiizmirde Koltuk yıkama işlemi bir çok farklı şekilde ve farklı makineler ile yapılabilmektedir. Amaç koltuğun temizlenmesi kirlerinden arındırılması ve bu işlem yapılırken zarar görmemesidir. Müşterilerimizin bir çoğundan duymuş olduğumuz buhar makinesi ile koltuk yıkama sağlıklı bir yöntem değildir. Uzun senelerdir edindiğimiz tecrübe bize bunu kanıtlamaktadır.Buhar makinasının yıkama şekli koltuğa sıcak su buharını püskürtme ve vakumlama esasına dayanan bir metotdur. Çok farklı kumaş türleri ve işlemeli koltuk çeşidi vardır. Sıcak buhar bazı kumaş türlerinde veya koltuk işlemelerinde yanmaya büzüşmeye veya renk kaybına neden olmaktadır. bu durum hiç hoş bir durum değildir. Koltuk yıkamalarında tercih edilen sistem ıslak yıkama olmalıdır.

Koltuk yıkama detayları için lütfen tıklayınız

Zemin Temizlikleri ve cila:
Zemin temilik ve yer temizliği, cilalama hizmetiZemin Temizliği İşletmeniz ve yaşadığınız ortam hakkında ilk izlenimi veren en önemli etkendir. yeni yapılan binaların hemen hepsinde zeminler artık mermer granit epoksi gibi yer kaplayıcılar kullanılmaktadır. Bu ıslak zemin kaplayıcıları çok dekoratif ve kullanışlı olmasının yanı sıra bazı dezavantajlarıda bulunmaktadır. bu zemin kaplamaları belli bir kullanım sonrası deforme olmakta ve güzel görünüm sona ermektedir.Belli aralıklarla zeminlerinizin temizliği yapılmalı ve cilalama işlemi ile eski görünümüne kavuşturulmalıdır.Zemin Temizlikleri zemin kaplamasına göre değişiklilik göstermektedir.Temizliği profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Mermer zeminlere Cila işlemi yapılırken Granit Karo fayans gibi zeminlere profesyonel temizlik gerekmektedir.

Farklı zeminlere yapılan cila ve temizlik işlemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Havuz Temizlikleri:
Villa, site, park, bahçe, havuz temizliği için İzmir içinde ve dışında hizmetinizdeyiz.Firmamız havuz temizlikleri için Ege bölgesinin tamamına profesyonel hizmet vermektedir.Kullanılan havuzların temizliği yapılabildiği gibi uzun süre temizlenmemiş veya inşaası yeni bitmiş havuzların temizlikleri ve dezenfekte işlemleri itinayla yapılmaktadır. Site Havuzları, özel havuzlar, kamu kurumları havuzları,süs havuzları, kaplıca havuzları uygun kimyasallar ile detaylı bir biçimde temizlenmektedir.

Havuz temizlikleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

YAZLIK ALAN TEMİZLİKLERİ: istediğiniz ilçenin linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çeşme temizlik: // Urla temizlik: // Foça temizlik: // Seferihisar temizlik: // Dikili temizlik // Çandarlı temizlik: // Aliağa temizlik: // Bergama temizlik: // Karaburun temizlik: // Mordoğan temizlik: // Ödemiş temizlik: // Gümüldür temizlik: // Ürkmez temizlik: // Sasalı temizlik

 

İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ: İstediğiniz semtin linkine tıklayarak bölge bölge detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mavişehir temizlik: // Karşıyaka temizlik: // Gaziemir temizlik: // Konak Alsancak temizlik: // Bornova temizlik: // Çiğli temizlik: // Narlıdere temizlik: // Buca temizlik: // Karabağlar temizlik: // Bayraklı temizlik: //

GENEL KÜLTÜR:

Temizliğin tarihi: // Temizlik şirketi nasıl seçilir: // Ülkemizde temizlik: //  Ev temizliği nasıl yapılır: // Leke çıkarma ve pratik bilgiler:

TEMİZLİK  VE İZMİR:

İzmir’de temizlik firması: // İzmirdeki temizlik şirketleri: // İzmir temizlik şirketleri://Temizlik hizmetleri İzmir:// İzmir temizlik şirketi Ege temizlik:

ŞİRKETİMİZDEN:

Çalışma prensiplerimiz: // İş başvurusu: // Halıfleks yıkama: // Dış cephe cam temizliği: