VİLLA YAZLIK TEMİZLİĞİ İZMİR

İzmir temizlik şirketi villa yazlık temizliği
Villa yazlık temizliği izmir

 Villa Yazlık Temizliği,  İzmir villa temizleme

 Firmamız Ege bölgesi dahilindeki tüm yazlık alanlarda Villa Yazlık Temizliği İzmir. Temizlik şirketimizin merkezi Karşıyaka Bostanlı’dadır. Temizliği yapılacak olan yer bilgisi verildiği taktirde kendi araçlarımız ve kullanılacak tüm temizlik ekipmanları ile birlikte belirtilen gün ve saatte gelmekteyiz. Villa ve yazlık temizliklerini 300m2 ye kadar aynı gün içerisinde bitirmekte daha büyük alanlar ise bir kaç gün içerisinde temizlenip teslim edilmektedir. Villa ve yazlıklar kullanılır vaziyette olabildiği gibi genelde kısmen kullanılan tadilat görmüş veya inşaatı yeni bitmiş vaziyette olabilmektedir. Hangi durumda olursa olsun şartlara göre temizlik hizmeti verilmektedir. Temizlik hizmeti iş ayrımı yapılmaksızın detaylı olarak yapılır.  Villa yazlık temizlikleri için en önemli detay aynı gün bitirilmesidir. Kimse her gün temizlik işi ile uğraşmak istemez.

 

Randevu için ihtiyacınızdan bir iki gün öncesinde, firmamızı arayarak istediğiniz güne randevu alabilirsiniz. Randevu için aradığınızda temizliği yapılacak yer ve isteklerinizi detaylıca belirtirseniz sizlere en iyi hizmeti sunmak için hiç bir detayı atlamamış oluruz. Yeterli sayıda temizlik elemanı göndererek işinizi en iyi biçimde yaparız. Villa ve yazlık temizliği için Ege Temizlik yeterlidir.

Villa Yazlık Temizleme şirketleri:

Ege Temizlik firması olarak Çeşme başta olmak üzere değişik büyüklükteki evlere temizlik hizmeti vermektedir. İster İnşaat sonrası olsun Gerekse kullanılır durumdaki evlerinize temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu temizlik hizmetlerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre yüzeysel veya derinlemesine temizlik şeklinde olabilmektedir. Sezon başı temizliklerde daha çok tercih edilen derinlemesine temizlik işlemi sırasında yapılanlar. Mutfak içlerinin temizlikleri başta olmak üzere tüm mutfak malzemeleri temizlenir. Cam çerçeve temizlikleri itinalı bir şekilde yapılır. Koltuk yatak yıkamaları, perde yıkamaları yapılarak temizlik devam eder.

Koltuk altları, beyaz eşya arkaları, görünmeyen alanların tamamı detaylı bir şekilde yapılır. Balkon temizlikleri varsa panjurların temizliği tavan arası bodrum katı gibi detaylara girilerek işlem tamamlanır. Yüzme havuzu, Su deposu gibi alanların temizlikleri ile de işlem yapan şirketimiz sizlere en iyi hizmeti verecektir. Mutlu bir tatil geçirmeniz Dileği ile 

 

Villa Yazlık Temizliği İzmir
villa yazlık temizliği İzmir