Urla'daki temizlik şirketleri
Urla temizlik şirketleri

Şirketimiz Urla temizlik firması olarak Ege bölgesinin tamamına temizlik hizmeti veren profesyonel bir firmadır. Her türlü ev temizlikleri yazlık, villa, daire, iş yeri, malikane türü mekanlarınız temizlik hizmetlerini itinalı bir şekilde 1995 yılından beri yapmaktadır. Urla temizlik Şirketleri

Mekanlarınız ın boş dolu veya inşaat sonrası temizliklerini yılların tecrübesi ile istediğiniz şekilde yapmakta ve sizleri tertemiz mekanlara kavuşturmaktadır. Urla’da temizlik hizmeti kapsamında cam çerçeve temizlikleri, dolap içleri beyaz eşyaların arkaları, balkon teras temizlikleri, halı yıkama, koltuk yıkama havalandırma,
banyo tuvalet temizlikleri, depo, kiler tavan arası temizlikleri veya sizlerin temizlenmesini istediğiniz diğer yerler personellerimiz tarafından içinize sinecek şekilde detaylı bir biçimde yapılmaktadır.

 ev temizliği urla izmir

 Temizlik firmaları Urla

 temizlik fiyatları Urla

 temizlik şirketleri Urla

 Urla temizlik

 Urla temizlik firmaları

 Urla temizlik şirketleri

Urla temizlik şirketi randevu:

0 232 336 42 77  0 554 837 11 44

Temizlik ihtiyacınız olduğunda bir kaç gün öncesinden firmamıza ulaştığınız takdirde istediğiniz gün için program oluşturulup belirtilen saatte temizlik ekibimiz adresinizde olmaktadır.
temizlik şirketleri URLAUrla temizlik şirketi olarak : 300 m2 ye kadar olan alanların temizlik işlemleri yeterli sayıda personel ile aynı gün içerisinde bitirilmekte daha büyük alanların temizliği büyüklüğe göre zaman almaktadır. arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz günde gelip yapılması gereken her türlü temizlik hizmetini itinalı bir şekilde yapmaktadır. Temizlenen alanlar beğeninize sunulup onayınız alınarak teslim ediliyor.
Temizlik esnasında kullanılan ürünler:
Kullanılan temizlik deterjanlarının tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit bazlı veya zehirleyici zarar verici ürünler kullanılmamaktadır. Kullanılan temizlik bezleri yeni bezdir veya mikro fiber bez kullanılır. Camlar için 20/10 suprem bezler top halinde alınıp kullanılacak büyüklükte hazırlanır ve kullanılır.
Çalışma saatleri:
Başka bir saat belirtilmediği takdirde elemanlarımız saat 9:00 civarında belirlenmiş olan adreste hazır bulunmakta ve iş başı yapmaktadırlar. Bitiş saati olarak belli bir saat olmamaktadır, arkadaşlarımız işleri bitene kadar çalışmaktadırlar.
URLA'DA temizlik firmasıUrla‘da temizlik fiyatı:
Temizliğini yaptığımız alanlar çeşitlilik gösterdiği için standart bir temizlik fiyatı olamamaktadır. Fiyatlarımızı maliyete göre şekillendirdiğimiz için temizlenecek olan alanın büyüklüğü temizlik çeşitliliği kullanılacak eleman sayısı gerekli malzeme durumu gibi etkenler birleştirilip en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız.
Urlada temizlik şirketi olarak 1995 yılından beri hizmet verdiğimiz bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin de tavsiyeleri ile her sene katlanarak artan bir müşteri portföyü ile Urlaya uzun yıllar hizmet vermek amacındayız.
Tertemiz mekanlarda mutlu günler dileği ile Urla temizlik şirketleri

ÇÜNKÜ EGE TEMİZLİK SİZLER İÇİN VAR (URLA TEMİZLİK)

Ege temizlik
Ege temizlik
     Urla ve tüm köylerinde sayfiye alanlarında her türlü temizlik işlemi için güvenle tercih edebileceğiniz profesyonel bir firma olan şirketimiz her türlü donanıma sahip ender firmalardan birisidir. Ev temizliği veya daha fazlası bizim günlük yaptığımız işlerden olup hiç bir şekilde gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz bir temizlik şirketiyiz yapılabilecek olanın en iyisini sizlere sunar ve mutluluğunuzu görmeyi mutluluğumuz kabul ederiz.
                        URLA TEMİZLİK:
     Defalarca yapmış olduğumuz işlemi bir kerede sizler için yapmak sizlerle tanışıp tüm çevrenizin temizlik işlerine talip olmak gibi bir misyonumuz var . Çok iddalı olduğumuz temizlik hizmetinde en iyisini yapmaya devam edeceğiz .Bütün temizlik şirketleri aynı değildir hatta çoğu temizlik şirketi bile değildir. İnsanar bunu ançak hizmeti aldıktan sonra farkedebiliyor ve iş işten geçmiş oluyor .

“URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ” için bir yorum

Yorumlar kapalı.