Urla temizlik şirketleri

 URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ  TEMİZLİK FİRMALARI URLA

Ege temizlik
Ege temizlik

  Şirketimiz İzmir merkezli bir temizlik firmasıdır.Başta Urla olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine ve semtlerine temizlik hizmeti verdiği gibi Ege bölgesi dahilindeki tüm şehirlerdede temizlik hizmetini profesyonelce sunan kurumsal bir işletmedir.

     Urla temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetler temizliğin her alanını kapsamakta evlerinizde işyerlerinizde ihtiyacınız olan her yerde sizlere hizmet vermekteyiz.

Ege temizlik
Ege temizlik

Urlada ev temizliği: 

      Urla temizlik şirketi olarak ev temizliğinin tüm detayına inen yapılması gereken işlemlerin tamamını uyarıya gerek bırakmadan itinayla yapan bir temizlik firmasıyız. Cam çerçeve temizlikleri, panjur, kepenk,jaluzi, gibi alanların temizlikleri,dolap içi temizlikleri mutfak eşyalarının temizlenip yerleştirilmesi beyaz eşya arkaları altları yanlarının temizlikleri,avize  lamba, piriz temizlikleriitinayla yapılmaktadır. Urla ev temizliği olarak ; banyo temizlikleri sırasında fayans temizlikleri ,küvet,duşakabin temizlikleri uygun deterjanlarla itinakı bir şekilde yapılmakta wc temizlikleri ist dezenfekte edilerek teslim edilmektedir. Ev temizlik şirketi Urla olarak yaptığımız işlemlerden bazıları bunlardır.

Yazlık temizliği Urla:

Ege temizlik
Ege temizlik

   Urla ve çevresinde bulunan yazlıklarınız için dönemsel veya periyodik olarak her türlü temizlik işlemi itinalı bir şekilde yapılmakta olup sizlere hizmet etmek için özenle seçip hazırlamış olduğumuz temizlik ekibimiz her daim hizmetinizdedir. Urlada bulunan yazlıklarınızın temizlik işlemi sabah saatlerinde başlayıp 400 m2 altındaki yerler aynı gün içerisinde bitirilmekte daha büyük alanlar bir günden uzun sürebilmektedir.

Urlada temizlik şirketi çalışma prensipleri:

     Şirketimiz personelleri belirtmiş olduğunuz günün sabahında vermiş olduğunuz adreste temizlik esnasında kulanılması gereken her türlü temizlik malzemesi ile birlikte kendi aracımızla gelerek işe başlayacak vaziyette hazır olmaktadırlar. Müşterilerimizin yapması gereken tek şey kapının açılması ve temizlik için kullanılmak üzere evde su ve elektrik olmasını temin etmektir. Temizlik yapılabilmesi için su olmazsa olmaz bir şarttır. Temizlik sırasında veya öncesinde herhangi bir aksaklık nedeniyle suyun olmamasından firmamız sorumlu tutulamaz.

Urla temizlik şirketleri fiyatları: Urla'daki temizlik şirketleri

     Urla ve çevresinde yapılacak olan temizlik işlemi için temizliği yapılacak olan ev, yazlık, işyeri, mesire alanı, havuz gibi alanların detaylı bilgisini verirseniz en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet etmekteyiz . Temizlik fiyatını belirlerken etkili olan etmenler : kullanılacak olan eleman sayısı, temizliği yapılacak olan alana göre kullanılacak temizlik malzemeleri ve mikterları , ulaşım maliyetleri,temizliğin süresi gibi faktörler belirlenip maliyet çıkarılmakta ve sizlere en uygun fiyatlar ile en güzel temizlik hizmeti sunulmaktadır.  Temizliği yapılacak olan yerler değişiklik gösterdiği için standart bir temizlik fiyatı olamamaktadır. (60m2 de ev olabilmekte 600 m2 de olabilmektedir)

   Çok önemli not: Temizliği yapılacak olan alan ile ilgili bilgi verirken tam ve doğru bilgi vermeniz temizlik kalitesini doğrudan etkilemektedir. yanıltıcı bilgi verildiği zaman kullanılacak malzeme ve eleman sayısında hata olmakta buda bizlerin size en iyi hizmeti vermemize engel olmaktadır.  Örnek ile açıklamak gerekirse Dört katlı bir yerin temizliği için iki katlı ev temizlenecek demek geldiğimizde süprizle karşılaşmaktır üst kat çatı pek kullanmıyoruz alt kat bodrum sadece tozu alınacak gibi yaklaşımlarla karşılaşmaktayız iki kat  için 3 kişi yeterli olurken dört kat için en az 5 personel gerekmektedir. 5 kişinin yapması gereken bir işi 3 kişi ile yapmaya çalışmak bizi kötü firma işini iyi yapmayan eksik yapan durumuna düşürmektedir.

Urla temizlik firması kullanılan temizlik malzemeleri: 

  Urla temizlik firması temizlik    Şirketimiz temizlenecek olan her ev için yeni temizlik bezleri kullanmaktadır. Temizlik bezleri bizin en büyük hassasiyetidir. diğer temizlik ekipmanlarını linke tıklayarak görebilirsiniz.Ege temizlik şirketi olarak uzun yıllardır Urla ve çevresine temizlik hizmeti vermekteyiz sizleride o dostlarımızdan biri olarak görmeyi ve uzun yıllar sizlere hizmeti ve kaliteyi profesyonelce sunan Ege temizlik anlayışıyla görmeyi arzu ederiz.

0(232) 336 42 77               0(554) 837 11 44

 

Urla ve çevresi en fazla referansımız olan tüm bölgeye hakim olduğımuz memnun müşterilerimizin en fazla olduğu mevkii dir.