TEMİZLİK PERSONELİ

Ev temizlikleri için firma seçerken bunlara dikkat edin:
1) Tercih ettiğiniz firmanın elemanları kesinlikle kendi personeli olmasına dikkat edin. Günlük yevmiye ile çalışan elemanları kullanan firmalar hem güvenlik hem profesyonellik bakımından yetersiz firmalardır. bir an önce oradan ayrılmayı düşünürler siz camı sil,panjuru sil,pirizleri sil, kapıyı sil gibi her işi söylemek zorunda kalırsınız bu durum hiç hoş bir durum değildir.
2) Firma yetkilisi ile görüşürken iş bilgisini ve eğitim düzeyini anlamak için farklı alanlarda  sorular sorun. Piyasada temizlik şirketi diye dolaşan firmaların %80′i bilinçsiz kimseler tarafından yönetilmekte bu kişilerin toplamış olduğu temizlik ekibinin kesinlikle size hitap edip etmediğini bu konuşmalarda mutlaka anlıyacaksınız .Ne ile karşılaşacağınızı az çok tahmin edebilirsiniz.işin başında tedbir almak sonradan sıkıcı bir durumla karşılaşmaktan iyidir. Temizlik şirketlerini tercih eden kişiler üst düzey kültürlü kişilerden oluşmaktadır. Ve sizi anlayabilecek kişileri tercih etmeye çalışmalısınız.
3) Kullanacak oldukları malzeme ve deterjanlar hakkında mutlaka detaylı bilgi alın. Hangi  yüzeye ne kullanacaklarını temizlik esnasında ne gibi işler yaptıklarını  sorun mutlaka %60 kem küm edecektir.
4) Ayşe’nin Fatma’nın fanilasından  temizlik bezi olmaz Bir başkasının banyo – tuvaletini temizleyen bezler ile sizin dolaplarınızın tozu alınamaz evinizin temizliği yapılamaz  Mutlaka yeni bez isteyin
5) Profesyonel bir firmada donanım sıkıntısı olmaz. 2 kova bir poşet bez 4 parça deterjanla gelen firmaları? Eleyin
6) İnternet sayfası firma için belirleyici olamaz. Profesyonel bir web sayfası yaptıran her firma kesinlikle yeterli değildir.
7) Kesin çözüm için firma yetkilileri ile mutlaka detaylı bir biçimde görüşün

 

 

  •  izmirdeki en iyi temizlik şirketleri
  • hangi temizlik şirketini seçmeliyim
  •  temizlik şirketi öneri
  • Temizlik şirketi nasıl seçilir


EGE temizlik şirketi

TEMİZLİK PERSONELİ İÇİN AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERİ İSTEYİNİZ

1) Müşterilere karşı lakayıt olmamalıdır.
2) Telefonla veya Müşteriyle çok fazla konuşmamalıdır.
3) Güleryüz ve samimiyetle işine başlamalı ve tamamlamalıdır.
4) İşi kendi işi gibi benimsemeli ve yapmalıdır.
5) İşine özen göstermeli dikkatli olarak yapmalıdır.
6) Yapmış olduğu iş sonunda müşteriden işin istenildiği gibi yapılıp yapılmadığına dair onay almalı gözden kaçan yerler varsa mutlaka tamamlamalıdır.
7) Şahsi temizliğine özen göstermelidir.
8) Ofisten çıkmadan önce malzemelerinin tam ve düzenli olduğunu kontrol etmelidir.

 

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere ve daha sonra çevrenize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Memnun edilmiş her kişi bizlere yeni müşteriler olarak mutlaka dönmektedir bunun bilinci ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

  •  izmirdeki en iyi temizlik şirketleri
  • hangi temizlik şirketini seçmeliyim
  •  temizlik şirketi öneri
  • Temizlik şirketi nasıl seçilir