Ev temizleme hizmeti, temiz ev
Temizlik hizmetleri İzmir

Temizlik hizmeti veren firmamız Ege temizleme sizlere en iyiyi en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Temizlik sektörünün her alanında  faaliyet gösteren şirketimiz hizmet çeşitliliği bakımından lider konumdadır.

Firmamızın yapmış olduğu temizlikler içerisinde başta ev temizlikleri boş, dolu, tadilat sonrası ve inşaat sonrası olmak üzere çeşitlendirilebilir.

İşyeri temizlikleri için ofis temizlikleri, fabrika, imalathane  temizlikleri, depo temizlikleri ve her iş kolunda faaliyet gösteren yerlerin temizliği işyerinin durumuna uygun şekilde tecrübeli elemanlarımızla temizlenir. Temizlik hizmetleri İzmir ve ilçelerine temizlik hizmeti vermektedir.

İzmirde temizlik hizmeti veren firmamız baca temizliği gibi hayati öneme haiz uzmanlık gerektiren temizlik işlerinizde de sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz diğer bir önemli alan ise su deposu temizliği Bu konuda eğitimli personeller ile deponun cinsine ve kullanım amacına uygun detaylı bir temizlik hizmeti vermekteyiz.

Temizlik hizmetleri İzmir ve Ege bölgesi dahilindeki tüm alanlarda yazlık temizliği hizmeti de vermektedir. Her büyüklükteki yazlıklarınız en ince detaya kadar ayrıntılı bir temizlik yapılarak kullanımınıza sunulur.

Ege temizlik hizmetleri olarak Her büyüklükteki havuz temizliklerinde bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sadece yüzme havuzları değil kaplıca havuzları süs havuzları ve buna benzeyen her türlü hizmet alımlarınızda deneyimli güvenilir bir şirket olan Ege temizleme sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Zemin temizlikleri ve cilalama işlemleriniz firmamızın deneyimli elemanları ile itinayla yapılır . Mermer cilası epoksi temizliği granit ,poliüretan zemin temizlikleri yer kaplamalarının özelliğine göre uygun kimyasallar ve uygun temizleme metotları ile itinayla yapılmaktadır.

Temizlik hizmetleri İzmir çalışma sistemi:

Şirketimiz çalışanları randevu alırken belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize kendi araçlarımız ile gelip işe başlamaya hazır vaziyette sizleri beklerler. Kullanılması gereken her türlü temizlik ekipmanları ve malzeme firmamız tarafından temin edilir .Yeterli sayıda temizlik personeli gönderilir. Yapılması gereken işlem itinalı bir şekilde yapılarak onayınıza sunulur. Ev sahibi veya yetkili kontrolünden geçtikten sonra bizim başımız dik sizin yüzünüz gülerek vedalaşılır.

EGE Temizlik hizmetleri sizlere tertemiz mekanlar sunar

Temizlik Hizmeti İzmir, Temizlik hizmetleri İzmir, İzmir Temizlik hizmetleri, İzmir Temizlik hizmeti

Temizlik Hizmeti İzmir, Temizlik hizmetleri İzmir, İzmir Temizlik hizmetleri, İzmir Temizlik hizmeti