Seferihisar temizlik

 temizlik firmaları Seferihisar

 temizlik fiyatları Seferihisar

 temizlik şirketleri Seferihisar

 
 Seferihisar temizlik şirketi olarak Ege bölgesinin tamamına 7/24 temizlik hizmeti veren profesyonel bir temizlik şirketiyiz. Firmamız ev temizlikleri başta olmak üzere işyeri temizlikleri inşaat sonrası temizlikler yazlık temizlikleri gibi her türlü temizlik işlerinizde sizlere hizmet vermektedir.
 
Boş evlerin temizlikleri tadilat görmüş evler dolu kullanılan evler yazlıklar gibi belli dönemlerde kullanılan alanlar veya inşaat temizlikleri için firmamızın derin tecrübesine güvenebilirsiniz. Firmamız seferihisar ve bölgesine uzun yıllardır hizmet vermektedir.
 
Temizlik hizmetimiz diğer şirketlerden çok daha kapsamlıdır. Her hangi bir iş ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan her türlü temizlik işlerinizi itina ile yaparız. Ev temizliklerinde cam çerçeve temizlikleri, dolap içleri mutfak temizliği eşyaların havalandırılması, halı koltuk yatak yıkamaları, banyo tuvalet temizlikleri, ardiye depo, tavanarası temizliği, varsa garaj panjur temizlikleri, su deposu baca dış cephe cam (belirtilmesi gerekir) gibi çok kapsamlı bir temizlik hizmeti verilmektedir.
 
Seferihisar temizlik firmaları randevu : 0 232 336 42 77 – 0 554 837 11 44
Şirketimizi temizlik ihtiyacınız olduğunda arayarak belirlemiş olduğunuz gün için randevu alabilirsiniz.Arkadaşlarımız belirlenen gün ve saatte adresinizde hazır olmaktadır.
temizlik şirketleri seferihisar
Çalışma sistemi:
Seferihisar temizlik şirketi olarak 250-300 m2 kadar olan alanların temizlik işlerini aynı gün içerisinde yeterli sayıda personel temini yaparak bitirebilmekteyiz. Fakat daha büyük alanlar için yapılacak işlemlerde etkili olamak şartı ile daha sonraki günlere sarkabilmektedir.Temizlik ekibimiz her türlü temizlik ürünü ve temizlik ekipmanı ile birlikte gelip yapılması gereken her türlü temizlik işlerinizi onayınızdan geçecek bir temizlik anlayışı ile yapmakta ve onayınızdan geçecek bir şekilde teslim etmektedir.
 
Kullanılan ürünler:
Seferihisar temizlik şirketi olarak kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri kesinlikle genel temizlik ürünleridir. Hiç bir şekilde insan sağlığına, evcil hayvanlara veya evdeki eşyalara zararı olacak malzeme kullanılmamaktadır.hatta iş yerimizde bile bulunmamaktadır. Temizlik bezleri yeni bez olup ilk defa sizin için kullanılacaktır. Hassasiyetiniz hassasiyetimizdir.

 

Ege temizlik
Ege temizlik

Çalışma saatlerimiz:

Firmamız başka bir saat talebiniz olmadığı takdirde saat 9: 00 civarında adresinizde hazır olmakta ve işleri bitene kadar çalışmaktadır. saat 4 oldu 5 oldu paydos ediyoruz gibi bir durum olmamaktadır.
 
Seferihisar temizlik fiyatları:
Temizliği yapılacak alanlar değişiklik gösterdiği için standart bir temizlik fiyat yoktur. Temizliğini yaptığımız alanlar 35 m2 ile 2000 m2  arasında değiştiği için kullanılacak personel sayısı ve yapılacak işlem farklı olduğu için fiyat farkları bulunmaktadır.Seferihisar temizlik şirketi olarak en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız.
 
TEMİZLİK PERSONELİ  SEFERİHİSARSeferihisar da temizlik şirketi olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bulunmaktadır.Müşterilerimizin referansı ile her daim artan müşteri sayımız gururumuzdur. Sizlerinde referansı ile daha uzun yıllar hizmet verebilmek dileği ile tertemiz mekanlarda mutlu günler dileriz.
  •  seferihisar temizlik
  •  temizlik firmaları seferihisar
  •  temizlik fiyatları seferihisar
  •  temizlik şirketleri seferihisar