Mavişehir temizlik şirketleri , Temizlik firmaları mavişehir karşıyaka, Mavişehirdeki temizlik şirketi ,temizlik şirketleri mavişehir.Mavişehirde ev temizliği, ev temizliği fiyatları mavişehirde.

Ege temizlik
Ege temizlik

     TEMİZLİK ŞİRKETİ MAVİŞEHİR

Şirketimiz Karşıyaka Bostanlı merkezli bir firma olup 1999 yılından bu yana temizlik hizmetini tüm İzmir’e profesyonelce veren bir şirkettir.

     Mavişehir blokları hizmete sunulduğu tarihten itibaren selçuk ve pamukkale blokları başta olmak üzere ikinci etap evleri ve villalar dahil olarak temizlik hizmetinizi layıkıyla yapmaktayız. Bu sebeple hem evlerinizin durumunu yapılması gereken ve istenen işlerin tamamını hem biz hemde temizlik ekibimiz eksiksiz olarak bilmekte ve yapmaktadır. Uzun yıllardır aynı bölgeye sürekli olarak hizmet vermek mavişehir temizlik şirketi olarak bizleri oldukça profesyonelleştirmiştir. Siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde belirleyen firmamız başta yükesk bloklardan oluşan sitenizde güvenlik ve sosyal zorunluluklar nedeniyle tamamı sigortalı personellerle çalışmakta hem sizlerin hem bizlerin mağdur olmaması için elinden geleni yapmaktadır.

Ege temizlik
Ege temizlik

   Temizlik şirketi mavişehir: blokları ve yani hizmete açılan parkyaşam, soyak siteleri,mavişehir modern 1 ,mavişehir modern 2 -3. bölümler ve aynı lokasyonda bulunan tüm sitelere ve bağımsız dairelere profesyonel temizlik hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

     Mavişehir temizlik firması olarak ev temizliklerinde detaylı ve yüzeysel bir hizmet sunulmaktadır. Yüzeysel ev temizliği hizmetimiz günlük bir temizliği kapsamakta genel olarak evin derlenip toparlanması ve gerekli olan temizlik ihtiyacının yapılması şeklinde özetlenebilir. Detaylı temizlik olarak kastettiğimiz hizmet ise gündelik temizliğinizi yapan bayanların asla yapmadığı ve hiçbir zaman yaptıramıyacağınız bir işlemdir.Dip köşe bucak tabir edilen temizlik olarak istenilen ve yapılması gereken hizmetin tamamını kapsar.Halı koltuk yıkaması, duvar silimi, mutfak dolapları temizliği, büfe içleri ,mutfak eşyaları arkaları -altları, panjur temizliği gibi tüm detay işler itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Arkadaşlarımız tüm temizlik gereçlerini beraberlerinde getirmektedir

Ege temizlik
Ege temizlik

  Mavişehir temizlik denilince akla ilk gelen bireysel olarak çalışan temizlik işçilerinden çektiklerinizdir. Müşterilerimizden aldığımız duyumlar; doğru dürüst bir iş yapmadan günü bitirdikleri, kaprislerinden yanlarına yaklaşmanın bile mümkün olmadığı, herşeye verecek bir cevaplarının olduğu ve yine duyumlarımıza göre fazlaca özel hayata girdikleridir. Bizlerin sizlere sunduğu ise sadece işini yapacak ve istediğiniz gibi yapacak personeller ile hizmet almanızı temin etmektir.

     Mavişehir ev temizliği fiyatları : Şirketimizin fiyat politikası en uygun fiyat ile istenilen temizlik anlayışına tam ulaşılması esasına dayanmaktadır. temizliği yapılacak alanlar farklılık gösterdiği için (1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , dubleks , teraslı ,villa) standart bir fiyat tarifesi malesef oluşturulamamaktadır. firma yetkililerimiz ile yapacağınız telefon görüşmesinde evinizin durumu ve yapılmasını istediğiniz işlemleri eksiksiz olarak tarif ederseniz arkadaşlarımız sizlere en uygun fiyatı sunacaklardır. Yanıltıcı ve eksik bilgi vermeniz sizlere eksik personel ve eksik malzeme getirmemize sebep olabilmekte ve arzu edilen hizmeti sunmamıza engel teşkil etmektedir. Temizlik işleminin tarif edilmesi çok kolaydır.(bir cam silinecek bir toz alınacak başka hiç bir şey yok diyen müşterilerimiz için)ama istenildiği gibi yapılması gerçekten zordur ve emek ister özveri ister.

 

 

Karşıyakanın Temizlik şirketi Ege temizliktir.