Konak temizlik şirketi, Alsancak temizlik şirketi, Temizlik şirketleri Alsancak, Temizlik firmaları Konak İzmir, Konak ofis temizlikleri, Alsancak ev temizliği şirketi

KONAK ALSANCAK TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Şirketimiz İzmirin her bölgesine temizlik hizmetini kesintisiz veren profesyonel bir firmadır . İhtiyaçlarınıza uygun temizlik anlayışını sizlere en uygun fiyatlar ile sunan firmamız temizlik hizmeti yanı sıra eleman temini ile de sizlere hizmet vermektedir. Tüm bu temizlik hizmetini sizlerin işlerinizi aksatmadan ve en uygun zamanlarda yapan firmamız tam bir profesyonellik göstermektedir.

Konak temizlik
Konak Alsancak temizlik firması

İZMİR OFİS TEMİZLİKLERİ:

Konak Alsancak temizlik şirketi olarak Ofis temizlikleri ihtiyaç duyuldukça yapılabildiği gibi abonelik sistemi ile periyodik olarak ta yapılabilmektedir. Personellerimiz ofisin durumuna göre yeterli sayıda gelip, kullanılacak olan her türlü ekipman ve malzemeyi de beraberlerinde getirerek temizlik işlemine başlamaktadır. Ofis temizlik hizmeti esnasında iş yerinin çalışma prensiplerine tam olarak riayet ederler. İş akışını engellemeyecek biçimde sadece işlerine odaklanırlar. Ofis malzemelerine ve eşyalara sizin izin verdiğiniz ölçüde işlem yaparlar düzenin bozulmaması için her türlü gayreti sarfederler.

Konak Temizlik Firmaları
Konak Alsancak temizlik firması

İzmir in her semtine ofis temizliği hizmeti veren bir temizlik şirketiyiz. Temizlik hizmeti esnasında personelimizin işyeri sahibi veya çalışanlarından her hangi bir talebi olmamaktadır. Randevulu olarak çalışmaktayız. Ne zaman ihtiyacınız olursa bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde arkadaşlarımızı istediğiniz gün istediğiniz saatte kendi araçlarımızla adresinize göndermekteyiz.

Her ofis yaptığı iş türüne göre farklılıklar gösterdiğinden yapılması gereken temizlik işlemleri de farklılıklar göstermektedir. Randevu alırken ofisinizin özellikleri konusunda veya temizlik isteklerinizi detaylı bir şekilde belirtmeniz sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için önem arzetmektedir. Yeterli sayıda eleman ve gereken temizlik ekipmanlarını tam olarak gönderebilmemiz sizlere iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti ve iş devamlılığı bizim için çok önemlidir.

Alsancak Konak ev temizliği

Alsancak-Konak temizlik şirketleri
Alsancak Temizlik Şirketi

Dolu ve kullanılır durumdaki evlerin temizlikleri:
Konak Alsancak temizlik şirketi sizlere en iyi hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır.Günümüzde çalışma şartlarının zor ve yoğun olması kendimize ayırmış olduğumuz zamanı kısıtlamaktadır. Bu yüzden evlerimizin temizlik işleri aksamaktadır. Firmamız burada devreye girmekte ve sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Kullanılır durumdaki evlerinizin temizliğini halılarınızın, koltuk ve yatakların yıkanması dahil veya hariç olarak yapmaktayız. Bahar temizliği, bayram temizlikleri, özel günler düğün nişan gibi durumlar öncesi veya sonrasında kapsamlı bir temizleme ihtiyacı hasıl olduğunda bu yıkamalı temizlik tercih edilebilmektedir. Senelik temizliklerde veya ihtiyaç durumuna göre talep edilebilmektedir. Konak -Alsancak eleman temini ve temizlik hizmeti için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu gibi durumlar haricinde sadece halı , koltuk yatak yıkamaları yapılmamakta evin komle temizliği yapılmaktadır. Evlerin temizliği esnasında ev sahiplerinin direktifleri hedeflenen ev temizlik işlemine tam ulaşılması açısından önem arzetmektedir. Her ev sahibinin farklı temizlik anlayışı farklı istekleri olmaktadır. Elemanlarımız standart ev temizliği hizmetini sunarken sizlerin direktifleri mutlu olacağınız bir hizmeti sizlere vermeleri açısından önemlidir. Telefonla randevu alırken evinizin durumu ile ilgili tam bilgi verirseniz bizlerde yeterli olacak eleman sayısını gerekli olacak ürünleri tam olarak gönderebiliriz.

Konak Temizlik Şirketi
Alsancak Temizlik Firması

Ev temizleme hizmetine dahil olan işlemler

  • mutfak temizliği (dolap içleri isteğe bağlıdır)
  • banyo tuvaletler
  • odalar salon (pirizler ,radyatörler,eşyaların toz alımı )
  • halı koltuk silimi (isteğe bağlı)
  • cam çerçeve panjur
  • balkon teras

Konak Alsancak temizlik firması İnşaat sonrası ev temizlikleri ilk defa kullanılacak olması sebebiyle çok önemlidir. Eşyalar yerleşmeden önce komple bir temizlik gerekmektedir. Bu temizlik yapılırken çok titiz bir davranış sergilenmeli, yeni olan eşyalara zarar vermeden itinalı bir ev temizliği yapılmalıdır. İnşaat kalıntıları, boya harç artıkları, süpürgelik kalıntıları, derz arası temizlikleri özenle yapılmalıdır. Temizlik işlemi en son yapıldığı için evde bulunan aksaklıklar temizlikle birlikte gün yüzüne çıkmaktadır. arızalı malzemeden kaynaklanan hatalar ev sahibine anında bildirilmelidir. Tıkalı su giderleri, hatalı parke, hatalı çift cam, kırık fayans seramik, çalışmayan panjur, su kaçakları en çok karşılaştığımız sorunlardır.

İnşaat sonrası ev temizlikleri yaparken kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit türünde ve malzemelere zarar veren kimyasal ürünler kullanılmamaktadır.

Önemli NOT:izmirdeki temizlik şirketleri

Genellikle karşılaştığımız en büyük sorun evin durumunun tam olarak bildirilmemesi yanıltıcı açıklamalar yapılması bizleri sor durumda bırakmaktadır. Evin büyüklüğü tadilat veya onarım yapılıp yapılmadığı evin tavan arası mahzeni, dubleks tripleks olup olmadığı kapalı garajının temizlenmesi gerektiği gibi detayları belirtmeniz yerinde olacaktır.

Amacımız sizere en iyi hizmeti vermek için vardır.

Konak temizlik şirketi, Alsancak temizlik şirketi, Temizlik şirketleri Alsancak, Temizlik firmaları Konak İzmir, Konak ofis temizlikleri, Alsancak ev temizliği şirketi