Koltuk Temizleme Yıkama,  İzmir İzmir de Koltuk Yıkama Şirketi

Koltuk yıkama ve temizleme işlemi kotuğun türüne ve kullanılan temizleme makinesine göre farklılıklar gösterir.

Buhar makinesi ile koltuk yıkama işlemi sadece sıcak buhar verilip vakumlanması esasına göre yapılan bir temizleme şeklidir. Herhangi bir deterjan veya temizleme maddesi kullanılamaz. Avantajı : kuruma süresinin çok kısa olmasıdır. Makinadan çıkan buhar güzel bir görsel şov sağlamaktadır, müşterileri fazlası ile büyüler çok güzel bir temizlik olduğu inancı verir. Dezavantajı : Yüksek ısıdaki su buharı bazı saten naylon türü koltuk kumaşlarında veya koltuk işlemelerinde büzüşüp buruşmalara,
hatta ince nakışlı desenlerde erimelere yol açabilmektedir. Deterjan kullanılamadığı için lekelerle mücadele çok zayıftır.

Tazyikli su vererek koltuk yıkama, koltuk üzerine deterjanlı su verilmesi ve temiz su tankından tazyikli su verilerek vakumlanması esasına göre yapılan bir koltuk yıkama yöntemidir. Avantajı: temizleme oranı çok yüksektir. Deterjan ve leke çıkarıcılar kullanılabilmektedir. Her türlü kumaş cinsi için idealdir. (güderi nubuk hariç) Dezavantajı : Bol su ile temizleme yapıldığı için parke üzerinde temizleme yapılamamaktadır.Etraf çok ıslanmaktadır. Kuruma süresi çok uzundur. Kışın 12-26 saat yazın 8 – 16 saat (kumaş ve sünger türüne göre) fiyat olarak daha pahalıdır.

Vakumlama yöntemi ile koltuk yıkama Koltuk yıkama için ideal bir yöntemdir. Deterjanlı su büyük bir sünger yardımı ile koltuğa uygulama yapılır. Güzelce kirli yerlerin üzerinden geçilerek koltuk vakum makinası yardımı ile vakumlanır. Avantajı: Kuruma süresi kısadır. Lekelerle mücadele oranı %70 seviyesindedir. Ev ortamında temizleme yapılmasına müsaittir. Yıkama süresi yaklaşık 2-3 saattir.(Takım olarak) Dezavantajı: Yüzde yüz leke çıkarma garantisi yoktur.

Her türlü koltuk yıkama işlemi için randevu almanız gerekmektedir. İzmir’in her semtine koltuk yıkama hizmetimiz vardır.

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN

0(232) 336 42 77    0 (554) 837 11 44

 

 koltuk temizleme yaparken kesinlikle leke çıkarma ya garanti vermemekteyiz.

 koltuk temizliği  koltuğun türüne ve kumaş çeşidine göre farklılıklar gösterir

 koltuk yıkama izmir  ve bütün ilçelerinde yapılmaktadır.

 izmir koltuk yıkama şirketleri arasında en iyi firma Ege temizlik tir.

evde koltuk yıkama  işlemi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

 karşıyaka koltuk yıkama  ve 1xbet kayıt için tıklayın temizleme işleri

 koltuk yıkama çiğli  ve izmirin her semtine

  •  koltuk temizleme
  •  koltuk temizliği
  •  koltuk yıkama izmir
  •  izmir koltuk yıkama şirketleri
  •  evde koltuk yıkama
  •  karşıyaka koltuk yıkama
  •  koltuk yıkama çiğli