İZMİRDEKİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

   temizlik şirketleri izmir  İzmirdeki temizlik şirketleri  İzmirdeki temizlik firmaları

İzmir ve çevresine hizmet veren temizlik şirketleri arasında saygın bir konumda olan firmamız EGE temizlik göstermiş olduğu bu başarısı karşısında siz değerli müşterilerimizin telefon defterlerine girmeyi başarmıştır. Başarımızı tasdik eden diğer temizlik şirketleri bizleri taklit ederek sizlere ulaşmayı amaçlamaktadırlar. Bunun için firma isimlerini bizimki ile benzer hatta aynı yaparak İnternet ortamında ilanlar vermekte yıllardır dişimizle tırnağımızla kazıyarak elde etmiş olduğumuz başarımızdan sahtekarlıkla nemalanmaya çalışmaktadırlar.

    Ege temizlik EGE temizlik bir tanedir. Adresi Karşıyaka Bostanlı dadır. Başka şubesi yoktur. Ortağı veya alt firması yoktur.

     İzmir’deki temizlik şirketleri %85 oranında yetersiz firmalardan oluşur. Profesyonel bir web sayfası yaptıran veya İnternet üzerinden reklam vererek sizlere ulaşan firmaların büyük bir çoğunluğu sizlerin düşünmüş olduğunuz hizmet anlayışını kesinlikle karşılayamaz. Yaklaşık 20 yıldır İzmir’deki temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren bizler bir çok firmanın çalışma sistemini (çoğunun bir sistemi bile yok) düşünce yapılarını çok iyi bildiğimiz için hizmet alımı yapmadan önce mutlaka çok iyi araştırma yapmalı ve herkese ve söylenenlere kesinlikle güvenmemelisiniz.

Karabağlar temizlik şirketi İzmir deki Temizlik şirketleri

İzmirde temizlik şirketi nasıl seçilir nelere dikkat edilmelidir.

1) Firma sahibi ile temizlik dışı birkaç konuda konuşarak bilgisini sosyal yapısını eğitim düzeyini öğrenmeye çalışın temizlik konusunda konuşursanız kalıplaşmış kelimeler ile cevap vereceği için tatmin edici bir sonuç alamayabilirsiniz. Bilgili bir yönetici elemanlarını eğiterek hizmet vereceği için daha iyi sonuç alınır.

2) Yapılacak olan temizlik hakkında detaylı bilgi verilmesini isteyin. Ne tür malzemeler kullanılacak nasıl temizlik yapılacak (dolap içleri,beyaz eşya arkaları derz arası temizliği yatak koltuk altı temizlikleri yapılacak mı )ne kadar sürede işlem bitirilecek .İşlem sonrası beğenilmeme gibi bir durumda nasıl bir hizmet verilmekte.

3) Temizlik personeli hakkında bilgi isteyin ne kadar süredir o firmada çalışmış sosyal güvenceleri firma tarafından  karşılanıyor mu. Mutsuz personel sağlıklı bir hizmet verememektedir.Patronuna kızan eleman müşteriye zarar vererek patronundan intikam almaya çalışmakta bu durum kötü sonuçlar doğurmaktadır.

4) Çalışacak olan temizlik personeli işinizi yapacak kişi olduğu için çok önemlidir. Görüşecek olduğunuz şirketlerden çalışanların yevmiyeci mi yoksa kadrolu personel mi olduğu hakkında kesin bilgi isteyin . Yevmiye ile çalışan kişiler hem iş tecrübesi hem güvenilirlik olarak yetersiz kişilerden oluşmaktadır. Bu tür yevmiye ile çalışan kişiler yapmış oldukları işe özen göstermemekte tek düşüncesi akşam parasını alıp gitmek olmaktadır.

5) Çalışmayı düşündüğünüz firma kaç yıllık bir firmadır bu konuda bilgi alın. Müşterilerin ne istediği temizlik ile ne amaçladığı anlaşılıp aynı düşünceye ulaşmak ve bu olguyu çalışacak personele adapte etmek yıllar almaktadır.Temizlik cam silip toz almak asla değildir.

  izmirdeki temizlik şirketleri   İzmir’deki temizlik şirketleri arasında istediğiniz gibi bir temizlik işlemi yapan tek şirket EGE temizliktir. Biz farklıyız

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İZMİR  

       Temizlik Fiyatları:  Evinizin veya iş yerinizin temizliği için fiyat almak istediğinizde firmamız yetkililerine ulaşmanız yeterlidir. (0 232 336 42 77    0 554 837 11 44 )  Arkadaşlarımız temizliğini yaptırmayı düşündüğünüz alan ile ilgili sorular sorarak yapılmasını istediğiniz işlemi ve gerekli sayıdaki personel ve malzemeyi hesaplayarak diğer maliyet etkenlerinde ekleyerek sizlere en uygun fiyatları vermektedirler.

         En uygun fiyat en ucuz fiyat demek değildir.

    En uygun fiyat:

           kullanılması gereken yeterli sayıdaki personel, işinizi görecek kalitedeki zarar vermeyen deterjan ve kimyasal, gerekli olan makine ve temizlik aparatlarının eksiksiz temini, zamanında işe başlama ve bitirme disiplini, temizlik hizmetinin sizin istediğiniz kaliteye ulaşması garantisi,gibi etmenleri en ucuz rakama mal etmek demektir.

Ege temizlik Ege temizlik

  • İzmirde temizlik firması
  •  İzmirdeki temizlik firmaları
  •  İzmirdeki temizlik şirketleri
  • izmir temizlik firması