İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İŞ İLANLARI:

   temizlik şirketleri iş ilanları  Şirketimiz İzmir’de Karşıyaka’nın Bostanlı semtindedir. Temizlik hizmetlerinin her alanında faaliyet göstermektedir. Bizlerle birlikte temizlik sektöründe çalışacak bayan elemanlar aranmaktadır.

Şirketimizde çalışacak kişilerde bulunması gereken özellikler:

     1)  45 yaşından büyük olmamalı

      2) Kılık kıyafet bakımından düzenli ve bakımlı olmalı

      3) Şahsi temizliğine ve bakımına özen gösteren düzenli ve tertipli birisi olmalı

      4) Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu şirket kurallarına eksiksiz uyan geçimli bir karakteri olmalı

      5) Geçmişinde yüz kızartıcı suç işlememiş olmalı sabıka kaydı bulunmamalı

     6) Çalışılacak ortamlara ayak uydurabilmeli

           temizlik şirketleri iş ilanları     İzmir temizlik şirketleri iş ilanları verilerek bizlere ulaşan kişilerden beklentimiz uyumlu birer personel olmaları verilen direktifleri harfiyen uygulamalarıdır. Şirketimiz uzun yıllardır temizlik işleri yaptığından  büyük bir tecrübesi vardır. Müşterilerimizin isteklerinin ne olduğunu gayet iyi bildiğimiz için firmamızın yetkililerinin söylediklerini tam olarak yapmanız işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

      İzmir temizlik şirketleri iş ilanları verilmek koşulu ile sizlerin ulaşabileceği irtibat numaraları  0 554 837 11 44  veya 0 232 336 42 77  dir saat 07.00 ile 22.00 arasında iletişime geçebilirsiniz.

     İzmir temizlik iş ilanları temizlik sektöründe çalışmak isteyen kişiler için oluşturulmuş bir sayfadır.

     Yaptığımız iş hakkında bilgi :

     Şirketimiz temizlik şirketidir.Ev temizlikleri, işyeri temizlikleri, Otel, pansiyon temizlikleri, villa yazlık temizlikleri, fabrika temizlikleri, yapmış olduğumuz işlerden bazılarıdır. Temizliği yapılacak olan yere büyüklüğe ve yapılacak olan iş durumuna göre yeterli sayıda elemanla birlikte gidilip temizlik işlemi yapılır.Temizliği yapılacak olan bölgeye şirket araçları ile bizim tarafımızdan bırakılıp akşam iş bitiminde yine bizim araçlarımızla alınılır ve ofisimize getirilirsiniz. Firmamız İzmir in tüm semtlerine temizlik hizmeti verdiği gibi Yazlık temizlikleri otel temizlikleri gibi işler için Ege bölgesinin tamamına gidilebilmektedir.

       Şirketimizde çalışmayı isteyen kişiler iş yeterliliklerinin ölçülebilmesi için öncelikle boş olan yerlerde çalıştırılarak işi ne kadar biliyorlar eksikleri nedir öğrenmeleri gereken ler nelerdir onların tespiti için boş evler veya boş iş yerlerinde çalıştırılırlar. yeterli duruma geldiklerinde her türlü iş ortamında çalışabilirler . Bu süre içerisinde ücretlerini günlük olarak alırlar.

     İzmir temizlik iş ilanları için çok önemli not:

     ŞİRKETİMİZ İŞÇİ BULMA KURUMU DEĞİLDİR .

       HASTAHANELERE      VEYA       ŞİRKETLERE     ELEMAN  ÇAYCI   FALAN BULAMAZ BU GİBİ İSTEKLER İÇİN LÜTFEN ARAMAYINIZ.