ofis temizliği, iş yeri temizliği izmir,
ofis büro temizlikleri

İZMİR OFİS TEMİZLİKLERİ:

     Ofis temizliği İzmir,İş yeri Temizlikleri, Büro Temizlikleri, Periyodik iş yeri temizlikleri İzmir de

     Ofis temizlikleri ihtiyaç duyuldukça yapılabildiği gibi abonelik sistemi ile periyodik olarak ta yapılabilmektedir. Personellerimiz ofisin durumuna göre yeterli sayıda gelip, kullanılacak olan her türlü ekipman ve malzemeyi de beraberlerinde getirerek temizlik işlemine başlamaktadır. Ofis temizlik hizmeti esnasında iş yerinin çalışma prensiplerine tam olarak riayet ederler. İş akışını engellemeyecek biçimde sadece işlerine odaklanırlar. Ofis malzemelerine ve eşyalara sizin izin verdiğiniz ölçüde işlem yaparlar düzenin bozulmaması için her türlü gayreti sarf ederler.

     İzmir in her semtine ofis temizliği hizmeti veren bir temizlik şirketiyiz. Temizlik hizmeti esnasında personelimizin iş yeri sahibi veya çalışanlarından her hangi bir talebi olmamaktadır. Randevulu olarak çalışmaktayız. Ne zaman ihtiyacınız olursa bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde arkadaşlarımızı istediğiniz gün istediğiniz saatte kendi araçlarımızla adresinize göndermekteyiz.

     Her ofis yaptığı iş türüne göre farklılıklar gösterdiğinden yapılması gereken temizlik işlemleri de farklılıklar göstermektedir. Randevu alırken ofisinizin özellikleri konusunda veya temizlik isteklerinizi detaylı bir şekilde belirtmeniz sizlere en iyi hizmeti sunabilmemiz için önem arz etmektedir. Yeterli sayıda eleman ve gereken temizlik ekipmanlarını tam olarak gönderebilmemiz sizlere iyi bir hizmet sunmamızı sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti ve iş devamlılığı bizim için çok önemlidir.

Temizlik Standartları:

Temizlik esnasında arkadaşlarımız Kullanılması gereken tüm temizlik malzemesi ve ihtiyaçlarını firmamızdan telep  etmektedir. Yeme içme gibi ihtiyaçları için gene kendi olanaklarımız ile karşılamaktayız. Tüm çalışanlarımızın sosyal güvenlik mevzuatı firmamız kontrolündedir. Kullanılan malzeme ve ekipmanların Temizliği ve düzeni çalışanlarımız tarafından sağlanır.

ofis temizliği izmir
İş yeri temizliği
 iş yeri temizleme, ofis temizlik,İzmir büro temizliği, ofis temizliği İzmir, İzmir iş yeri temizliği
İş yeri ofis temizliği
 işcyeri temizleme, ofis temizlik,İzmir büro temizliği
İzmir ofis temizliği
  •  işyeri temizleme
  •  ofis temizlik
  •  izmir büro temizliği
  •  ofis temizliği izmir
  •  izmir iş yeri temizliği