İnşaat sonrası temizlik
inşaat sonrası temizlik izmir

Firmamız inşaat sonrası temizlik işlerinizi detaylı bir şekilde yaparak direkt kullanımınıza hazır şekilde teslim etmektedir. İzmir in her semtinde faaliyet gösteren firmamız dairenin tüm alanlarında temizlik yapıp iş ayrımı gözetmez hayati tehlike arz etmeyen alanların tamamı itina ile temizlenir.
İnşaat sonrası temizlikler de Firma olarak kullanılması gereken tüm temizlik malzemelerini merdivenden süpürge ye kadar tüm ekipmanları getirmekteyiz. Müşterilerimizden tek istediğimiz evde elektrik ve su bulunduğundan emin olmalarıdır. İnşaat sonrası temizliklerde evin her tarafının detaylı bir temizliği yapıldığı için su ihtiyacı fazlaca olmaktadır. Malesef taşıma su ile gereken özen gösterilememektedir. Uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz temizlik hizmeti sonrası edinmiş olduğumuz tecrübeler bize göstermiştir ki memnun edilen her müşteri mutlaka kendisi veya çevresi olarak geri dönmektedir. Bu yüzden Birinci önceliğimiz memnun edilmiş müşterilerimiz arasında sizleri de görebilmek için arkadaşlarımız ellerinden gelen tüm özveriyi göstericeklerdir.
 İzmirde İnşaat sonrası Temizlik ler artık eskiden olduğu gibi harç alçı kalıntıları içinde bırakılmış bir alan şeklinde olmamaktadır. En azından çok büyük bir çoğunluğu. Evler genelde temiz bir şekilde bırakılıp görünen sadece toz şeklinde ve fazla bir iş yokmuş gibidir. Ve evin temizliğinin çok az sayıda personel ile kısa sürede biteceği kanı sı oluşmaktadır. Ancak gerçek malesef bu şekilde değildir. İnşaat sonrası temizlikler de belli başlı alanlar özel itina istemektedir. Mesela parkeler, parkeler taşıma ve montaj esnasında deforme olmaması veya daha az zarar görmesi için yağlı bir tabaka ile kaplıdır. Bu yağlı alan montajdan sonra toz ile kaplanınca temizliği bir kere silmek ile geçmemektedir. Uygun deterjanlar ile yerin durumuna göre defalarca silinmesi gerekmektedir. ilk temizlemede temizlenmiş görünen alan kuruduktan sonra dalgalı bir şekilde kalmakta ve bu işlem tekrarlanmak online paralı poker oyna siteleri zorundadır. Ayrıca benzer bir olay islak zeminlerde mutfak ve banyo fayansları için de geçerlidir. Sadece alcı tozu olan ve yıkama ile geçiceği düşünülen tozlar kuruduktan sonra sanki hiç silinmemiş gibi aynen durmaktadır.Bu alanlarda yine uygun deterjanlarla itinalı bir şekilde temizlenip iyice kurutulmalı ve sonrasında kontrol edilerek işlem sonlandırılmalıdır. Bir başka alanlar ise dolap içleri çekmece temizlikleri altlarına kadar temizlenip inşaat kalıntısı toz kir bırakılmadan temizlenmelidir. Mutfak dolaplarının en altından en üstüne kadar elden geçirilmekte ve ilk temizlik olan inşaat sonrası temizlik işlemi adına uygun şekilde yapılmaktadır.
Ege Temizlik şirketi olarak temizlenecek olan yerin büyüklüğüne göre yeterli olacak kadar personel ile gelinip sizlere iş bırakmaksızın Tüm alanın temizliğini itinalı bir şekilde yapıyoruz.

İzmir inşaat sonrası temizlik,  İnşaat sonrası temizlik İzmir,  İnşaat sonrası ev temizliği,   Ev temizliği inşaat sonrası