Firmamız havuz temizliği hizmetini İzmir ve Ege bölgesinin tamamında yapmaktadır. Havuz temizlikleri sezon öncesi kullanıma hazır hale getirilmek veya inşaatı yeni bitmiş havuzların ilk temizlikleri için talep edilmektedir. Temizlik esnasında çevre temizliği havuz yan duvarların temizliği ve havuz zemininin temizlikleri yapılmaktadır. Havuz içerisinde oluşan yosunlaşma veya kireç tutmuş tabaka uygun kimyasallar ile temizlenip klor ile dezenfekte edilir bol su ile durulanıp içi doldurulmaya ve kullanıma müsait halde teslim edilir. İzmir’de havuz temizliği Ege temizleme ile yapılır. Havuz Temizliği İzmir

Havuz temizleme Firmaları

Havuz nasıl Temizlenir

Havuzun büyüklüğü, kirlilik durumu gibi etkenler tarafımıza net olarak bildirildiği takdirde firmamız yeterli sayıda personel ve ekipmanları ile birlikte istenilen gün ve saatte gelip temizlik işiniz eksiksiz olarak yapılmaktadır. Çeşme havuz temizleme hizmeti  için sıkça gitmiş olduğumuz bir yazlık alanıdır. Ayrıca Foça havuz temizlikleri, Dikili  havuz temizleme, Urla havuz temizliği, Aliağa havuz temizlikleri hizmet verdiğimiz sayfiye alanlarından bazılarıdır.

Yüzme amaçlı havuz temizlikleri haricinde, süs havuzu, kaplıca havuzları, termal otel havuzları gibi deneyim gerektiren işlerinizde ehil personelimizle her daim hizmetinizdeyiz.

havuz temizleme

 Havuz temizleme Şirketleri İzmir

 havuz temizliği

 İzmir Havuz temizliği

Havuz Temizliği İzmir
Havuz Temizleme Şirketi İzmir
Havuz temizliği İzmir
  •  havuz temizleme
  •  Havuz temizleme Şirketleri İzmir
  •  havuz temizliği
  •  İzmir Havuz temizliği