HAVUZ TEMİZLİĞİ İZMİR

 

Firmamız havuz temizliği hizmetini İzmir ve Ege bölgesinin tamamında yapmaktadır. Havuz temizlikleri sezon öncesi kullanıma hazır hale getirilmek veya inşaatı yeni bitmiş havuzların ilk temizlikleri için talep edilmektedir. Temizlik esnasında çevre temizliği havuz yan duvarların temizliği ve havuz zemininin temizlikleri yapılmaktadır. Havuz içerisinde oluşan yosunlaşma veya kireç tutmuş tabaka uygun kimyasallar ile temizlenip klor ile dezenfekte edilir bol su ile durulanıp içi doldurulmaya ve kullanıma müsait halde teslim edilir. İzmir’de havuz temizliği Ege temizleme ile yapılır. Havuz Temizliği İzmir

Havuz temizleme Firmaları

Havuz nasıl Temizlenir

Havuzun büyüklüğü, kirlilik durumu gibi etkenler tarafımıza net olarak bildirildiği takdirde firmamız yeterli sayıda personel ve ekipmanları ile birlikte istenilen gün ve saatte gelip temizlik işiniz eksiksiz olarak yapılmaktadır. Çeşme havuz temizleme hizmeti  için sıkça gitmiş olduğumuz bir yazlık alanıdır. Ayrıca Foça havuz temizlikleri, Dikili  havuz temizleme, Urla havuz temizliği, Aliağa havuz temizlikleri hizmet verdiğimiz sayfiye alanlarından bazılarıdır.

Yüzme amaçlı havuz temizlikleri haricinde, süs havuzu, kaplıca havuzları, termal otel havuzları gibi deneyim gerektiren işlerinizde ehil personelimizle her daim hizmetinizdeyiz.

 

Havuz Temizliği İzmir: 

Havuz temizlikleri için gerekli tüm kimyasal ürünleri firmamız temin etmektedir. Aşırı kimyasal olan bu ürünler kesinlikle profesyonel kıyafetlerle kullanılması gerekmektedir. Bilinçli ve vasıflı kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. İşlem sırasında önlem olarak mutlaka temiz su bulunmalıdır. Herhangi bir aksaklık anında kimyasalın temas ettiği yer temiz suyla hemen yıkanmalı durumun ciddiyetine göre gerekirse sağlık kuruluşuna müracaat edilmelidir.

Açık alan Havuz temizlikleri nispeten daha kolay olsa da kapalı havuzlar daha zordur. Kapalı alan da kimyasal ürünler ile temas solunum yolu için tehlikelidir. Bu alanların Temizliği kısa sureli çalışma ve dışarı çıkıp hava alma şeklinde yapılmalıdır.Şakalaşma korkutma kandırma gibi gayrı ciddi durumlar işlem sırasında yapılmamalıdır. İşletme sahibi çalışacak kişilerin tüm sgk sorumluluklarını yerine getirmelidir.

Firmamız tarafından sağlanan diğer işlemler için link e tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Havuz Temizliği İzmir
Havuz Temizliği
havuz temizleme, Havuz temizleme Şirketleri İzmir, havuz temizliği, İzmir Havuz temizliği
İzmir Havuz temizliği
Havuz temizliği İzmir
Havuz Temizliği
  •  havuz temizleme
  •  Havuz temizleme Şirketleri İzmir
  •  havuz temizliği
  •  İzmir Havuz temizliği