İZMİR HALIFLEKS (DUVARDAN DUVARA) YIKAMA

     halıfleks yıkama  İzmirde halıfleks yıkama işlemleri genellikle halıflekse deterjanlı su verilerek fırça makinası yardımıyla fırçalanıp daha sonra halıfleks üzerindeki deterjanlı ve kirli suyun vakum makinası yardımıyla çekilmesi prensibine dayanan bir yıkama şeklinde yapılmaktadır. Şirketimiz Ege temizlik duvardan duvara halıfleks yıkamalarını bulunduğu yerde sökmeden makinalarını getirerek yapmaktadır. Parça halı yıkama işlemi yapmamaktayız.

       Halıfleks yıkamalarında çabuk kuruması nedeniyle kuru köpük yıkama dediğimiz kir çözücü köpüğün bir jenaratör yardımıyla halıflekse yedirilmesi ve bu  köpüklerin vakum makinası ile alınması esasına dayanan  bir sistemle temizlenmesi de kullanılmaktadır.Camii, mescit kreş,anaokulu, dershane gibi alanların genellikle tercih etmiş olduğu bir sistemdir.

     labimg_640_haliflex  Halıfleks yıkamaları yerinden sökülmeden yapılmalıdır.Altında parke olması yıkama esnasında parkeye bir zarar vermez. Halıfleks yıkamalarında eğer sökülüp yıkama fabrikalarına gönderilirse karşılaşılabilecek başlıca sorunlar ; Yıkama işlemi sırasında bol su ile yıkanan kalitesiz veya halı cinsine göre bazı halılarda enine veya boyuna bir miktar çekme kısalma olabilmektedir. Tekrar yerine yerleştirmede zorluklar ile karşılaşılmakta  ve kötü bir görünüm ile karşılaşılmaktadır. Bunun haricinde Halıfleks yıkama esnasında ve kurutma,suyunu sıkma esnasında da bazı sorunlar ile karşılaşılmakta bu halı türlerinin metre karesi genelde büyük olduğu için makineler yerleştirmek sorun yaratmaktadır.bu esnada halı zarar görebilmektedir. Bu türdeki halıfleksleri fabrikaya göndermek ancak halıyı söküp başka bir yerde kullanmak istenildiğinde mantıklı olur.

   temizlik makinası  Şirketimiz İzmir’in tüm semtlerinde halıfleks yıkama işlemini en uygun biçimde kaliteli deterjanlar kullanarak esnek fiyat politikaları ile yapmakta ve sizlere tertemiz ortamlar sunmaktadır. Halıfleks yıkamalarında genellikle işyeri halıları gibi sürekli  ayakkabı ile kullanılan yerlerde yüksek bir başarı oranını yakalamış olan firmamız sizlere her türlü temizlik işlerinizdede yardımcı olmaktadır.

     İzmir halıfleks yıkama / halıfleks yıkama İzmir/yerinde halı yıkama izmir /