Eski Foça ve Yeni Foça'da temizlik hizmeti veriyoruz.
Foça temizlik şirketleri
     Foça temizlik Temizlik şirketleri Foça, Foça da ev temizliği Temizlik şirketi eski Foça ,temizlik firması yeni Foça
Şirketimiz Ege bölgesi dahilinde Tüm yazlık alanlara sayfiye bölgelerine,ilçe ve semtlere temizlik hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde dolu kullanılır vaziyetteki evler, boş taşınma öncesi sonrası temizlikler, inşaatı bitmiş yerlerin ilk temizlikleri, inşaat arası temizlikler şeklinde sınıflandırılabilir.
Kış dönemi boyunca kapalı kalmış alanların temizlikleri, dönemsel olarak kullandığınız evlerin ihtiyaç durumunda temizlikleri itina ile yapılmaktadır. Foça temizlik şirketleri olarak ev temizliği kapsamında  cam çerçeve temizlikleri, halı yıkama, koltuk temizleme, banyo tuvaletlerin temizlikleri, bolkon teras temizlikleri, depo kiler ardiye temizlikleri su deposu temizliği veya ihtiyacınız olan her türlü temizlik işlerinizde her daim hizmetinizdeyiz.Foça temizlik firması

Foça temizlik firmaları randevu:

0 232 336 42 77

0 554 837 11 44

     Temizlik ihtiyacınız olduğunda bize bir kaç gün öncesinden haber vermeniz şartı ile istediğiniz gün için randevu oluşturulur. Arkadaşlarımız istemiş olduğunuz günün sabahında ekip ve ekipmanları ile birlikte verilen adreste hazır olurlar.

Çalışma sistemimiz:


     Yaklaşık olarak 300 m2 ye kadar yerlerin temizliği yeterli sayıda temizlik personeli getirilerek aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir.Daha büyük mekanların temizlik işleri aynı gün bitebildiği gibi alanın büyüklüğü ve yapılması gereken iş durumu gibi etkenler nedeni ile iki üç gün içerisinde teslim edilebilmektedir. arkadaşlarımız belirtilen gün ve saatte kendi aracımız ile adresinize gelip işlerine başlıyorlar. Yapılması gereken her türlü işler itina ile yapılıp onayınıza sunuluyor. kalan giden içinize sinmeyen yerler olursa oralarda gözden geçirilip tam bir memnuniyet ile eviniz teslim ediliyor sizlere keyfini sürmek kalıyor.

TEMİZLİK PERSONELİ FOÇAKullanılan temizlik ürünleri:
     Foça temizlik şirketi olarak temizlik esnasında kullanılan deterjanların tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit bazlı veya zehirli ürünler kullanılmamaktadır. insan sağlığına veya evcil hayvanlara zararlı bir madde kullanılmaz. evdeki hiç bir eşyaya zarar verilmez Temizlik bezleri sıfır (yeni ) bez olup farklı alanlarda farklı bezler kullanılır. Foça temizlik şirketi olarak en çok dikkat ettiğimiz konuların başında sağlık ve zarar vermemek gelmektedir. Bu da yılların vermiş olduğu bir tecrübedir.

Çalışma saatlerimiz:
     Arkadaşlarımız belirtilen gün saat 9 : 00 civarlarında işe başalayacak vaziyette adresinizde hazır bulunurlar.(başka bir saat talebiniz olmadı ise) İşleri bitene kadar çalışırlar onay verdiğiniz takdirde işlerini teslim edip ayrılırlar. Firmamızda saat 4 oldu 5 oldu biz gidiyoruz gibi bir olay yoktur. aslolan müşteri memnuniyetidir.

Foça ev temizlik fiyatları:temizlik şirketleri izmir FOÇA
     Ev temizlikleri ve temizliği yapılan alanlar çok farklılık gösterdiği için belirli bir temizlik fiyatı yoktur. Şirketimiz maliyet durumuna göre fiyet 1xbet para çekme belirlemektedir. Kullanılan personel sayısı yapılacak iş durumu gibi etkenler göz önünde tutularak sizlere en uygun fiyatlar çıkarılır. Foça ev temizlik fiyatları en uygun fiyatlardır.

     Foça temizlik şirketi olarak uzun yıllardır foça ve civarındaki müşterilerimize ve onların tavsiyesi ile eş dost tanıdıklarına hizmet veren firmamız sizlerin de referansı ile daha uzun yıllar foça bölgesine hizmet vermeye devam edecektir.

Tertemiz mekanlarda mutlu günler geçirmeniz dileğiyle.
eski foça temizlik
foça da ev temizliği
foça temizlik
foça temizlik şirketleri
temizlik şirketleri foça
yeni foça temizlik
temizlik şirketi yeni foça
temizlik şirketi eski foça

“FOÇA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ” için bir yorum

Yorumlar kapalı.