Dikili temizlik şirketi olarak İzmir in tüm ilçelerine olduğu gibi Dikili ilçesine de profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız.Şirketimiz başta ev temizlikleri olmak üzere iş yeri fabrika yazlık temizliklerini detaylı bir şekilde yapmaktadır. Dikili temizlik şirketi arzulamış olduğunuz temizlik hizmetini en uygun fiyatlarla yapmaktadır.
 
     Ev temizliklerini cam çerçeve, banyo tuvalet, balkon teras,  mutfak dolapları beyaz eşya arkaları , ardiye, tavan arası, garaj, halı yatak koltuk yıkama işlemleri ve ev havalandırması önceden belirtmek şartı ile baca temizliği, su deposu temizliği itinalı bir şekilde uygun ekipmanlarla ve yeterli sayıdaki kalifiye personel ile yapılır.
Dikili temizlik şirketleri randevu: 0232 336 42 77 0 554 837 11 44
     Temizlik ihtiyacınız olduğu zaman bizleri telefon ile arayarak randevu alabilirsiniz. Ne zaman ihtiyacınız var ise bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde istediğiniz gün ve saat için bir program oluşturulur. Arkadaşlarımız kendi araçlarımızla belirlenen gün ve saatte tüm malzemeleri ile birlikte işe başlayacak şekilde adresinizde hazır bulunurlar.
 
Çalışma sistemimiz:
     Dikili temizlik şirketi olarak 300 m2 civarındaki yerlerin temizlikleri aynı gün içerisinde bitirilebilirken daha büyük olan yerlerin temizlikleri yapılacak iş durumuna göre diğer günlere sarkabilmektedir. Temizlik ekibimiz kullanılacak olan ekipmanları yanlarında getirmekte sizlerin herhangi bir hazırlık yapmasına gerek kalmamaktadır. Temizlik işlemi bittiği zaman arkadaşlarımız yaptıkları yerleri sizlere gösterir ve onayınızı alırlar. Gözden kaçan içinize sinmeyen herhangi bir yer kalmışsa oralar bir kat daha elden geçirilir. Tam bir memnuniyet sağlandıktan sonra eviniz teslim edilerek arkadaşlarımız ayrılır. Bu sistem hiç bir hoşnutsuzluğa mahal vermemektedir. Dikili temizlik şirketi sizlere özlediğiniz temizliği sunmak için vardır.
 
Kullanılan ürünler:
     temizlik esnasında kullanılan deterjanların tamamı genel temizlik ürünleri olup asla asit veya kimyasal içerikli ürünler kullanılmaz. Ne insanlara, ne evcil hayvanlara, nede ev eşyalarına zarar verebilecek ürünler tarafımızdan ne kullanılır nede ofis veya depomuzda bulunur. Temizliklerde kullanmış olduğumuz temizlik bezleri, yeni bezdir. İlk defa sizin için kullanılır.
 
Çalışma saatlerimiz:
Firmamız elemanları sabah saat 9 : 00 civarında (başka bir saat belirtilmemişse) adresinizde hazır bulunur. İşleri bitene kadar çalışırlar. Saat 4 oldu 5 oldu biz paydos ediyoruz gibi bir anlayış firmamız prensiplerinde yoktur. Eğer iki üç günlük bir işlem gerekiyorsa ekip şefimiz uygun gördüğü bir saatte işi bitirip diğer gün gelinecek şekilde bırakılır.
 
Dikili ev temizlik fiyatları:
Temizlik işlemi göreceli bir hizmet işidir. Temizliği yapılan alanlar ve yapılacak işlemler çok büyük farklılıklar gösterdiği için standart bir temizlik 1xbet müşteri hizmetleri fiyatı yoktur. Yapılacak olan işin detayları hakkında bizlere bilgi verirseniz firmamız karşınıza en iyi temizlik hizmetini en uygun fiyatlar ile sunacaktır.
 
Dikili ve çevresinde uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimizin tavsiyeleri ile devamlı olarak artan bir müşteri sayısı ile daha uzun yıllar Dikili li dostlarımıza hizmet vermeyi düşünmekteyiz.
 
 Temizlik şirketi Dikili  En etkin temizlik çözümleri sunar.

Temizlik şirketleri Dikili En uygun fiyatlar ile karşınıza çıkar.

Dikili temizlik şirketi En iyi personeller ile hizmet verir.

 Dikili temizlik şirketleri Sizin temizlik anlayışınızı kendi anlayışı olarak kabul eder.

 Ev temizliği Dikili  Güvenilir ve iş tecrübesi yeterli temizlik personeli kullanır.

 Dikilide ev temizliği  Kaliteli ve temiz malzemelerle hizmet görür.

 Dikili ev temizliği fiyatları En uygun fiyatlardır. kaliteyi ucuza temiz eder.

Tertemiz mekanlarda mutlu günler dileği ile
Dikili Temizlik Şirketi
Temizlik şirketleri Dikili
Temizlik Şirketi Dikili