Çiğli temizlik firması
Çiğli Temizlik Şirketleri

Çiğli temizlik şirketi Firmamız Ege temizlik olarak Çiğli bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Firmamız 1997 yılından beri temizlik işleriyle uğraşan deneyimli bir firmadır. Temizlik personelimizin tamamı kadrolu kendi elemanlarımızdır. Diğer temizlik şirketleri gibi günlük yövmiyeci olarak eleman çalıştırmıyoruz çünkü bu şekilde çalışan elemanlar hem iş tecrübesi olarak hemde güvenilirlik olarak yetersiz kişilerden oluşur.

Çiğli temizlik şirketi olarak Ev temizliği başta olmak üzere temizlik hizmetimiz geniş bir alanı kapsamaktadır.Her türlü ihtiyaca karşılık verebilmek için konusunda uzman personel yetiştirmekteyiz. Çiğli temizlik firması olarak İşyeri temizliklerini detaylı biçimde yapmaktayız .İşyeri denilince akla gelen ofis temizlikleri fabrikalar, market, muayenehaneler  gibi çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren işyerlerine özelliklerine göre hizmet verilmektedir. Çiğli su deposu temizlikleri için ayrı bir kadroya sahiptir. Bu alandada temizlik faliyeti gösteren şirketimiz su deposu temizliği işleminden sonra dezenfekte işlemi de yapmaktadır. . Yazlık villa temizlikleri diğer bir uzmanlık alanımızdır. Tüm ekip ve ekipmanlarımızı beraberimizde getirerek Ege bölgesi içerisindeki tüm bölgelere eksiksiz bir temizlik hizmeti verilmektedir. Çiğli temizlik şirketi olarak tüm bu hizmetleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Çiğli’de ev temizliği ihtiyacınızda bizlere ulaşarak istediğiniz gün için randevu alabilirsiniz. Çiğli’ye ev temizliği hizmetini itinayla sunan firmamız belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinizde hazır olmaktadır. Kullanılması gereken her türlü temizlik malzemesini eksiksiz olarak getiren şirket personelimiz içinize sinecek bir temizlik hizmetiyle sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

 

Temizlik Şirketi Çiğli İzmir
çiğli Temizlik şirketi
Çiğli Temizlik Şirketi, Çiğli Temizlik Firması, Çiğli temizlik Firmaları