Çiğli temizlik firması,Çiğli temizlik firmaları, Çiğli Temizlik Firması, çiğli temizlik şirketi, çiğli temizlik şirketleri, çiğli temiztemizleme şirketi, ev temizliği çiğli, temizlik firmaları çiğli, temizlik şirketleri
Çiğli Temizlik Şirketleri

Çiğli temizlik şirketi Firmamız Ege temizlik olarak Çiğli bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Firmamız 1997 yılından beri temizlik işleriyle uğraşan deneyimli bir firmadır. Temizlik personelimizin tamamı kadrolu kendi elemanlarımızdır. Diğer temizlik şirketleri gibi günlük yövmiyeci olarak eleman çalıştırmıyoruz çünkü bu şekilde çalışan elemanlar hem iş tecrübesi olarak hemde güvenilirlik olarak yetersiz kişilerden oluşur.

Çiğli temizlik şirketi olarak Ev temizliği başta olmak üzere temizlik hizmetimiz geniş bir alanı kapsamaktadır.Her türlü ihtiyaca karşılık verebilmek için konusunda uzman personel yetiştirmekteyiz. Çiğli temizlik firması olarak İş yeri temizliklerini detaylı biçimde yapmaktayız .İş yeri denilince akla gelen ofis temizlikleri fabrikalar, market, muayenehaneler  gibi çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren iş yerlerine özelliklerine göre hizmet verilmektedir. Çiğli su deposu temizlikleri için ayrı bir kadroya sahiptir. Bu alan da da temizlik faaliyeti gösteren şirketimiz su deposu temizliği işleminden sonra dezenfekte işlemi de yapmaktadır. . Yazlık villa temizlikleri diğer bir uzmanlık alanımızdır. Tüm ekip ve ekipmanlarımızı beraberimizde getirerek Ege bölgesi içerisindeki tüm bölgelere eksiksiz bir temizlik hizmeti verilmektedir. Çiğli temizlik şirketi olarak tüm bu hizmetleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Neden Ege Temizlik:

Ev temizliğini ayrıntılara girerek yapmaktayız. Sizin söylemenize fırsat vermeden yapılması gereken işlemler arkadaşlarımız tarafından yapılır. ev sahibi tarafından yapılan yerler kontrol edilir. Kalan giden gözden  kaçan herhangi bir yer kalmışsa tamamlanarak işlem bitirilir. Suriyeli veya başka uyruktan insan çalıştırılmaz. Türkçe bilen sizleri anlayacak  kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Şahsi temizliğine dikkat eden personeller kullanmaktayız. Arkadaşlarımız sadece işine odaklanır. Ellerinde telefon veya sigara ile çalışmaz. Çalışırken sigara içmek firmamızca yasaktır. Başalnılan temizlik hizmeti bitirilmeden evden ayrılınmaz.

Çiğli’de ev temizliği ihtiyacınızda bizlere ulaşarak istediğiniz gün için randevu alabilirsiniz. Çiğli’ye ev temizliği hizmetini itinayla sunan firmamız belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinizde hazır olmaktadır. Kullanılması gereken her türlü temizlik malzemesini eksiksiz olarak getiren şirket personelimiz içinize sinecek bir temizlik hizmetiyle sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

 

Temizlik Şirketi Çiğli İzmir, Çiğli temizlik firmaları, Çiğli Temizlik Firması, çiğli temizlik şirketi, çiğli temizlik şirketleri, çiğli temiztemizleme şirketi, ev temizliği çiğli, temizlik firmaları çiğli, temizlik şirketleri
çiğli Temizlik şirketi
Çiğli Temizlik Şirketi, Çiğli Temizlik Firması, Çiğli temizlik Firmaları