Şirketimiz Ege bölgesi dahilindeki tüm yazlık alanlara temizlik hizmeti vermektedir. Çeşme Temizlik sirketleri ve bölgesine uzun yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız sezon öncesi kapalı durumdaki evlere veya inşaatı yeni bitmiş tadilat görmüş yapılara da hizmet vermektedir.
Kış dönemi boyunca kapalı kalmış yazlıklarınız da her türlü temizlik işlemi yapılmaktadır. Temizlik hizmetimiz olduk ca kapsamlıdır. Evinizdeki cam çerçeve temizlikleri, toz alımı, eşyaların temizliği, halı koltuk yıkama, dolap içleri yatak yorgan havalandırma, mutfak ve gereçleri temizliği, balkon
teras temizlikleri, ardiye depo temizlemesi, su deposu temizliği, gibi işlemler veya ihtiyaç duyacak  olduğunuz tüm temizlik hizmetleriniz tarafımızdan eksiksiz yapılmaktadır.
Çeşme temizlik şirketi randevu: 0 232 336 42 77 0 554 837 11 44
Temizlik ihtiyacınız olduğunda bir kaç gün öncesinden Firmamıza ulaştığınız takdirde istediğiniz gün için randevu veriyoruz.
Çalışma sistemi
Çeşme temizlik şirketi olarak 300 m2 ye kadar olan alanların temizliği aynı gün içerisinde bitirilmekte daha büyük alanların temizlikleri bir kaç güne yayılabilmektedir. Arkadaşlarımız kullanılacak olan her türlü temizlik ekipmanı ve yeterli sayıdaki personel ile birlikte kendi araçlarımızla belirtmiş olan adrese gelip temizlik işine başlıyorlar. Evinizde temizlik olarak yapılması gereken veya sizlerin yapılmasını istediğiniz her türlü işlem yapılıyor. Yapılmış olan temizlik hizmeti onayınıza sunuluyor ve içinize sinecek bir temizlik anlayışı ile eviniz teslim ediliyor.
Kullanılan ürünler
Kullanmış olduğumuz temizlik deterjanlarının tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit bazlı değildir. Hiç bir şekilde evdeki materyallere zarar vermez. Temizlik esnasında kullanılan bezler sıfır bezdir.Başkasının temizliğinde kullanılan bezler sizin evinizde kullanılmaz. merdiven vakum makinası süpürge gibi kullanılacak tüm ekipman gönderilir.
Çalışma saatlerimiz
Farklı bir saat belirtmediğiniz tekdirde arkadaşlarımız 09:30 civarlarında temizliği yapılacak alanda hazır bulunuyorlar. Bitiş saati olarak işleri bitene kadar çalışıyorlar.  Saat 5 oldu 6 oldu biz paydos ediyoruz gibi bir anlayış firmamızda yoktur aslolan müşteri memnuniyetidir.
Çeşmede temizlik fiyatı
Temizliği yapılacak alanlar arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır.35 m2 ile 1200 m2 arasında daire, villa, malikane türü alanlarla karşılaştığımız için standart bir temizlik fiyatı yoktur. Fiyat politikamız maliyet üzerine dir. Temizliği yapılacak alan ile ilgili randevu sırasında detaylı bilgi verirseniz firmamız sizlerin karşısına en uygun fiyat ile çıkacaktır.
Yaklaşık olarak 15 yıldır Çeşme ye temizlik hizmeti veren bir firmayız. Her yıl periyodik olarak temizliğini yapmış olduğumuz müşterilerimiz olduğu gibi onların tavsiyesi ile de hizmet götürüp tanışmış olduğumuz çok müşterimiz bulunmaktadır.
Tertemiz mekanlarda mutlu günler dileği ile…
ÇEŞMEYE TEMİZLİK HİZMETİ :
Çeşme merkez başta olmak üzere alaçatı ,Dalyan , Boyalık ,Altınyunus, Yıldız burnu, Paşa limanı , Germiyan mevkilerinde defalarca temizlik hizmeti yapmış olan şirketimiz edindiği tecrübeler doğrultusunda sizleri daha iyi anlayan ve isteklerinize tam olarak karşılık verebilecek bir şekilde yeniden düzenlediğimiz çalışma şartlarıyla sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.
       Ege temizlik şirketi olarak çeşme de temizlik anlayışını tamamıyla müşteri memnuniyetine göre düzenleyip sizleri temizlik probleminden kesinlikle kurtarıyoruz. Temizlik bizim uzmanlık alanımız ve sizleri şımartmak görevimiz. Temizlik bize zamanınız sizlere kalsın diyerek yola çıktığımız 1990 lı yılların başından bu zamana hep sizlere daha iyi nasıl hizmet ederizin cevabını aradık . Edindiğimiz tecrübeleri personelimize de aktararak bu sektörde İzmir’in lider kuruluşu olmayı başardık Şimdiki hedefimiz bu liderlik koltuğunu sürekli olarak elimizde tutmak ve sizlerle birlikte nice güzel seneleri birlikte geçirebilmektir.

 Çeşme de Hizmet Veren Temizlik Şirketleri  arasında firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmetinizdedir

 Çeşme temizlik  olarak yıllardır 1xbet giriş edindiğimiz tecrübe bize mutlu edilmiş müşteri demektedir.

 Çeşmede Ev Temizliği işini kadrolu personellerimizle ve kaliteli temizlik ürünleri ile yapmaktayız.

 Ev temizliği Çeşme  ve tüm bölge de gerçekleştirmekteyiz.

 Temizlik Firmaları Çeşme  ilçesi ve semtleri dahil olarak tüm alan çalışma bölgemizdir.

 Temizlik Şirketleri Çeşme  denince akla gelen tek firma EGE temizlik tir. komşularınız referansımızdır.

 Villa Temizliği Çeşme  de  sadece EGE temizliğe yaptırılır tek taklit edilen temizlik şirketi EGE temizlik tir.

Her türlü temizlik işlerinizde ve Yazlık Temizliği Çeşme için irtibata geçin

 çeşme temizlik şirketleri  sadece profesyonellik ve uygun fiyatı sizlere sunan firmamız EGE temizlik.

ÇEŞME TEMİZLİKÇEŞME TEMİZLİK ŞİRKETLERİ :  Yeni bitmiş veya tadilat görmüş evleriniz veya iş yerleriniz için tüm temizlik malzemelerini beraberimizde getirerek detaylı bir temizlik işlemi yapılmakta ve kullanımınıza hazır bir şekilde evinizi teslim etmekteyiz . Sizlerden tek isteğimiz bize adresinizi vermeniz geri kalan herşey bizim kontrolümüzde mükemmel bir şekilde yapılarak sizlerin beğenisine sunulır.
  •  Çeşme de Hizmet Veren Temizlik Şirketleri
  •  Çeşme temizlik
  •  Çeşmede Ev Temizliği
  •  Ev temizliği Çeşme
  •  Temizlik Firmaları Çeşme
  •  Temizlik Şirketleri Çeşme
  •  Villa Temizliği Çeşme
  •  Yazlık Temizliği Çeşme
  •  çeşme temizlik şirketleri