Çandarlı temizlik şirketi olarak İzmir in her semtine Ege bölgesinin tüm şehir ve ilçelerine profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında ev temizlik hizmeti başta olmak üzere iş yeri ofis temizliği, fabrikalar,yazlıklar, otel, pansiyon, havuz temizlikleri, su deposu temizlikleri gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz.
 
     Temizlik anlayışımız diğer firmalardan farklı olarak müşteri memnuniyetine dayanan daha kapsamlı her türlü detaya inen sizleri anlayıp istekleriniz doğrultusunda hareket eden bir anlayış ile hizmet veririz.
     Temizlik şirketleri Candarlı ve civarında ne yeterli sayıda nede yeterli kalitededir. Firmamız bu eksikliği gidermek için şimdi sizlere bir telefon kadar yakındır.
 
Randevu için 0 232 336 42 77 0 554 837 11 44
     Bizlere ihtiyacınız olduğunda telefon ile ulaşıp istediğiniz tarih için randevu alabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte arkadaşlarımız hazır olarak adresinizde olmaktadır.
 
Çalışma sistemimiz:
     Çandarlı temizlik şirketi olarak 250-300 m2 büyüklüğündeki alanların temizlik işlemini aynı gün içerisinde bitirilmekte daha büyük alanların temizlikleri de yapılacak işin mahiyetine göre diğer günlere sarkabilmektedir. Temizlik ekibimiz kullanılacak olan her türlü ekipmanı ile gelip sizlerin bir hazırlık yapmasına mahal bırakmamaktadır. Her türlü detay tarafımızdan yapılıp onayınızdan geçecek içinize sinecek bir biçimde teslim edilir. Çandarlı temizlik sizler için vardır.
 
Kullanılan temizlik ürünler:
Temizlik ürünlerinin tamamı genel temizlik ürünü olup asit gibi kimyasal ürünler kullanılmaz . sizlerin veya evcil hayvanlarınızın can sağlığı herşeyden önemlidir. Kullanılan temizlik bezleri sıfır (yeni) bezdir.
 
Çandarlı'da temizlik yapan firmalar
Çandarlı temizlik şirketi
 
Çalışma saatleri:
     Temizlik elemanları saat 9:30
adresinizde işe başlayacak şekilde hazır bulunur. temizlik personeli işleri bitinceye kadar çalışarak, işinizi aynı gün içerisinde teslim ederler.
 
Çandarlı ev temizlik fiyatları:
     Temizlik fiyatları için standart bir rakam belirlemek mümkün değildir.Temizlenecek alanlar hem büyüklük bakımından hem iş çeşitliliği bakımından farklılıklar göstermektedir. Çandarlı temizleme firmaları olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Her türlü ayrıntıyı sizlere bildiririz ki diğer şirketlerin aldatmacalarına düşüp temizlik şirketlerine güveniniz kaybolmasın.
 
Çandarlı ilçemizde hizmet verdiğimiz çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır.Bu müşterilerimizin tavsiyeleri sizlerinde referansı ile daha nice yıllar tertemiz mekanlarla sizleri buluşturabilmek dileği ile
 

Çandarlı temizlik şirketleri  Tüm bölgeye temizlik hizmetini detaylı bir şekilde veriyoruz.

 Çandarlı temizlik şirketi Her büyüklükteki ev villa iş yeri temizliklerini yapıyoruz.

 Ev temizliği Çandarlı  Genel ve yüzeysel olarak hizmet verebilmekteyiz.

 yazlık temizliği Çandarlı Olarak birkaç gün önceden randevu aldığınız takdirde istediğiniz gün hizmet vermekteyiz.

 Çandarlı yazlık temizliği Yapılacak işlemleri detaylandırarak belirtmeniz menfaatiniz icabıdır.

 Temizlik Firması Çandarlı  Periyodik temizlikler için lütfen bilgi alınız.

 Çandarlı temizlik Firmaları Ege bölgesi içinde tüm alanlara hizmet veren profesyonel bir firmadır.

Temizlik Fiyatları Çandarlı lütfen fiyatlarımızı ve yapılan işi diğer firmalarla kıyasladıktan sonra karar veriniz.

Candarlı Temizlik Şirketi