Aliağa temizlik şirketleri olarak İzmir in tüm ilçelerine olduğu gibi Aliağa ilçesine de profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız.Şirketimiz başta ev temizlikleri olmak üzere işyeri fabrika yazlık temizliklerini detaylı bir şekilde yapmaktadır. Aliağa temizlik şirketi arzulamış olduğunuz temizlik hizmetini en uygun fiyatlarla yapmaktadır.
 
Ev temizliklerini cam çerçeve,banyo tuvalet,balkon teras,mutfak dolapları beyaz eşya arkaları, ardiye, tavanarası, garaj, halı tıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama işlemleri ve ev havalandırmasıönceden belirtmek şartı ile baca temizliği, su deposu temizlikleri itinalı bir şekilde uygun ekipmanlarla ve yeterli sayıdaki kalifiye personel ile yapılır.
 

Aliağa temizlik firmaları randevu:

0232 336 42 77         0 554 837 11 44

Temizlik ihtiyacınız olduğu zaman bizleri telefon ile arayarak randevu alabilirsiniz. Ne zaman ihtiyacınız var ise bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde istediğiniz gün ve saat için bir program oluşturulur.Arkadaşlarımız kendi araçlarımızla belirlenen gün ve saatte tüm malzemeleri ile birlikte işe başlayacak şekilde adresinizde hazır bulunurlar.
 
Çalışma sistemimiz:
Aliağa temizlik şirketi olarak 300 m2 civarındaki yerlerin temizlikleri aynı gün içerisinde bitirilebilirken daha büyük olan yerlerin temizlikleri yapılacak iş durumuna göre diğer günlere sarkabilmektedir. Temizlik ekibimiz kullanılacak olan ekipmanları yanlarında getirmekte sizlerin herhangi bir hazırlık yapmasına gerek kalmamaktadır.Temizlik işlemi bittiği zaman arkadaşlarımız yaptıkları yerleri sizlere gösterir ve onayınızı alırlar. Gözden kaçan içinize sinmeyen herhangi bir yer kalmışsa oralar bir kat daha elden geçirilir. Tam bir memnuniyet sağlandıktan sonra eviniz teslim edilerek arkadaşlarımız ayrılır. Bu sistem hiç bir hoşnutsuzluğa mahal vermemektedir.
 
Kullanılan ürünler:
Temzilik esnasında kullanılan deterjanların tamamı genel temizlik ürünleri olup asla asit veya kimyasal içerikli ürünler kullanılmaz.Ne insanlara ne evcil hayvanlara nede ev eşyalarına zarar verebilecek ürünler tarafımızdan ne kullanılır nede ofis veya depomuzda bulunur. Temizliklerde kullanmış olduğumuz temizlik bezleri yeni bezdir. ilk defa sizin için kullanılır.
 
Çalışma saatlerimiz:
Firmamız elemanları sabah saat 9 : 00 civarında (başka bir saat belirtilmemişse) adresinizde hazır bulunur. İşleri bitene kadar çalışırlar.Saat 4 oldu 5 oldu biz paydos ediyoruz gibi bir anlayış firmamız prensiplerinde yoktur. Eğer iki üç günlük bir işlem gerekiyorsa ekip şefimiz uygun gördüğü bir saatte işi bitirip diğer gün gelinecek şekilde bırakılır.

 Aliağa temizleme   olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahüt ederiz.

 Aliağa Temizlik Şirketleri Tüm temizlik şirketleri arasında en iyi olanıdır.

Aliağadaki Temizlik Firmaları içerisinde profesyonel hizmet veren tek firma EGE temizliktir.

 Aliağadaki Temizlik Şirketleri sizlere kaliteli  temizliği en uygun fiyatlar ile sunar.

 Temizlik Firmaları Aliağa  ve çevresine temizlik hizmeti sunan bir temizlik firmasıdır.

Aliağa temizlik şirketi  bir EGE temizlik kuruluşudur. EGE temizlik taklit edilen tek temizlik şirketidir.

 
Aliağa ev temizlik fiyatları:
Temizlik işlemi göreceli bir hizmet işidir. Temizliği yapılan alanlar ve yapılacak işlemler çok büyük farklılıklar gösterdiği için standart bir temizlik fiyatı yoktur. Yapılacak olan işin detayları hakkında bizlere bilgi verirseniz firmamız karşınıza en iyi temizlik hizmetini en uygun fiyatlar ile sunacaktır.
 
Aliağa ve çevresinde uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimizin tavsiyeleri ile devamlı olarak artan bir müşteri sayısı ile daha uzun yıllar Aliağalı dostlarımıza hizmet vermeyi düşünmekteyiz.
 
Tertemiz mekanlarda mutlu günler dileği ile
 
 
Aliağa temizlik şirketi temizlik firması Aliağa
Aliağa temizlik şirketi