Çalışma prensiplerimiz

     Zemin temilik ve yer temizliği, cilalama hizmeti  Ege temizlik şirketi olarak amacımız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktır. Şirketimiz 1997 yılından beri Bostanlı adresindeki ofisinden İzmir’e ve tüm ilçelerine temizlik hizmeti sunmaktadır.Buna yazlık alanlar da dahildir.

      Temizlik ihtiyacınız olduğunda bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde İstediğiniz gün için randevu verilmektedir.Temizlik elemanlarımız kullanılacak tüm ekipmanlar ile birlikte belirlenen gün ve saatte adresinizde hazır bulunmaktadır. Temizliği yapılacak alanın büyüklüğüne ve temizlik çeşidine göre en uygun malzemeler getirilmekte yeterli sayıda personel temini yapılmaktadır.

      Temizliği yapılan yerde ev sahibi veya yetkilisi varsa temizlik yapılan her bölümden sonra onay alınmakta eğer  yoksa iş tesliminde ev sahibi veya yetkilisine yapılan yerler kontrol ettirilmekte onay verildiği takdirde iş bitmiş sayılmaktadır. Bu uygulamanın nedeni temizliği sizlerin içine sinecek biçimde yapma gayretidir. Bu sayede gözden kaçan herhangi bir yerin olmaması içinize sinmeyen yerlerin tekrar gözden geçirilmesi ile tam memnuniyeti sağlamaktır. Temizlik ekibimiz işini layıkıyla yapmış olmanın mutluluğu sizler beklentilerinizin tam olarak karşılanması sebebi ile başımız dik olarak oradan ayrılmakta yız.

      Çalışma saatlerimiz :  farklı bir saat belirtilmediği takdirde sabah 07:30 ile 09:00 saatleri arasında arkadaşlarımız belli bir güzergah doğrultusunda iş yapılacak yerlere kendi araçlarımızla dağıtımı yapılmakta akşam ise saat 18 00 a kadar çalışmaktadır.yazlık alanlar için çalışma saatleri farklılık göstermektedir.İş bitirme esas alınır.

      Ege temizlik şirketi olarak sizlerin direktifleri çalışma arkadaşlarımız tarafından dikkate alınarak temizlik işleminiz yapılmaktadır.

EGE TEMİZLİK TERTEMİZ MEKANLARDA MUTLU GÜNLER DİLER
Ege temizlik

“Çalışma prensiplerimiz” için bir yorum

Yorumlar kapalı.