Ev temizlik hizmeti izmir referansları
Bornova temizlik şirketleri

Ege temizlik şirketi olarak Bornova başta olmak üzere İzmirin tamamına temizlik hizmeti veren profesyonel bir şirketiz.Firmamız ev temizliklerini boş veya dolu farketmeksizin itinalı bir şekilde yapmaktadır.En uygun fiyatlarla sizlere hizmet veren Bornova temizlik şirketi İş yeri temizlikleri de yapmaktadır. İş yerinin türüne ve büyüklüğüne göre en uygun deterjanlar ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir.Firmamız ayrıca hizmet çeşitliliği bakımından Bornova da su deposu temizliği hizmetini de vermektedir. Su deposu temizliği Bornovalı müşterilerimize özel fiyatlar ile sunulmaktadır. Bornova temizlik demek temizlik ihtiyacınızın hepsini kapsamaktadır.

Bornova temizlik şirketlerinden birisi olan firmamızdan hizmet talep ettiğiniz takdirde randevu için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Temizlik ihtiyacınızdan bir kaç gün önce firmamızı aradığınız takdirde istediğiniz gün için randevu verilmekte ve arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize kendi araçlarımızla getirilmektedir.

Bornova temizlik firması olarak yanımızda çalışan temizlik personeli itina ile seçilmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler hem iş tecrübesi olarak hemde güvenilirlik olarak firmamızın garantisi altında olan sigortalı kişilerden oluşur. Diğer firmalarda çalışan kişiler gibi yövmiye ile çalıştırılmaz

Firmamız Bornova temizlik, kullanmış olduğu temizlik ekipmanları olarak rakiplerinden çok önde bir kurumdur. Kullanmış olduğumuz temizlik bezleri yeni bez olup her evde yeni bez kullanılır.

Temizlik Şirketi Bornova
temizlik Bornova